Mobilje Luksoze Dhomën e Ndenjes - Dizajn Modern dhe Klasik

Viadurini Living përfaqëson bukurinë e mobiljeve të dizajnit modern për zonën e banimit të shtëpisë tuaj. Dizajnoni tavolina dhe karrige për dhomën e ngrënies, tastiera tavoline dhe kolltuqe për dhomën e ndenjes, të gjitha më të mirat e mobiljeve të bëra në Itali.
3568 Produkte
Viadurini Living
lek 1.067.457,27 lek 1.255.832,08  - 15%
Viadurini Living
lek 177.220,27 lek 208.494,43  - 15%
Viadurini Living
lek 110.130,83 lek 129.565,68  - 15%
Viadurini Living
lek 101.170,26 lek 119.023,83  - 15%
Viadurini Living
lek 146.662,41 lek 172.544,01  - 15%
Viadurini Living
lek 141.837,49 lek 166.867,63  - 15%
Viadurini Living
lek 147.887,79 lek 173.985,63  - 15%
Viadurini Living
lek 163.741,12 lek 192.636,60  - 15%
Viadurini Living
lek 173.850,47 lek 204.529,97  - 15%
Viadurini Living
lek 201.038,55 lek 236.515,94  - 15%
Viadurini Living
lek 38.905,74 lek 45.771,46  - 15%
Viadurini Living
lek 21.903,63 lek 25.768,97  - 15%
Viadurini Living
lek 188.861,36 lek 222.189,84  - 15%
Viadurini Living
lek 103.238,08 lek 121.456,56  - 15%
Viadurini Living
lek 150.338,54 lek 176.868,88  - 15%
Viadurini Living
lek 157.997,16 lek 185.879,00  - 15%
Viadurini Living
lek 784.241,81 lek 922.637,43  - 15%
Viadurini Living
lek 319.593,85 lek 375.992,77  - 15%
Viadurini Living
lek 326.639,78 lek 384.282,09  - 15%
Viadurini Living
lek 739.132,59 lek 869.567,75  - 15%
Viadurini Living
lek 243.543,85 lek 286.522,17  - 15%
Viadurini Living
lek 444.888,74 lek 523.398,52  - 15%
Viadurini Living
lek 174.616,34 lek 205.430,99  - 15%
Viadurini Living
lek 166.421,63 lek 195.790,15  - 15%
Faqe 1 të 149

Viadurini Living: mobiljet e dizajnit më të mirë për zonat tuaja të banimit.

Viadurini Living ofron mbi 5,000 produkte, të zgjedhura ekskluzivisht për ju nga stafi ynë, me ndryshime të pafundme në lidhje me madhësinë, ngjyrën, materialin dhe përfundimet. Artikuj mobilimi ekskluziv për dhomën tuaj të ndenjes dhe zonën e ndenjes.
Ndër propozimet tona mund të gjeni tabela të zgjatura dhe të fiksuara, karrige projektimi në lëkurë ose pëlhurë, tabela konzolash për ata që duan të bëjnë më së shumti hapësirat në shtëpinë e tyre, por jo vetëm sofrat e rehatshme dhe speciale që mund të shndërrohen në shtretër nëse është e nevojshme. karrige dhe tavolina stili të cilësisë së mirë dhe moderne për të siguruar studimin ose dhomën tuaj të jetesës me një prekje të stilit italian.
Objektet të gjitha karakterizohen nga një stil tërheqës dhe materiale cilësore: të dy elementët thelbësorë për t'u bashkuar me ekipin Viadurini Living.

Në Itali ne jemi në gjendje të krijojmë objekte të mrekullueshme me cilësi të lartë. Misioni ynë në internet pasi Viadurini është pikërisht ky: të sjellim këto produkte të shkëlqyera italiane në të gjithë botën!
Viadurini është vazhdimisht në kërkim dhe zgjedhje të ideve të reja dhe produkteve të personalizuara me BRAND tonë për tu shitur ekskluzivisht në internet.
Ne e bëjmë këtë duke zgjedhur kompanitë më të mira të bëra në Itali , duke i mbështetur ata për të arritur klientët entuziastë të dizajnit në të gjithë botën.

Ne zgjedhim vazhdimisht partnerë të rinj: ne jemi në kërkim të stilistëve, ndërmarrjeve të reja, krijuesve dhe krijuesve.
Viadurini Collection është marka me të cilën ne ofrojmë objektet më të mira dhe pajisje arreduese për hapësirën e banimit të shtëpisë, parinë e përsosur të krijimtarisë dhe prodhimit italian.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në