Komplet Kupash për Akullore, Fruta dhe ëmbëlsira - Dizajn i Bërë në Itali

15 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 23.739,00 lek 27.928,24  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 17.636,82 lek 20.749,20  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 17.487,99 lek 20.574,10  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 27.608,69 lek 32.480,81  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 21.134,42 lek 24.864,02  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 20.464,65 lek 24.076,07  - 15%

Kupat e ëmbëlsirave: akullore dhe fruta në porcelan, qeramikë ose qelq me një dizajn të bërë në Itali.

Shërbimi i filxhanit do t'ju lejojë të furnizoni kuzhinën tuaj me enë elegante, ideale për mbrëmje dhe festa me familjen ose miqtë.

Kupat kanë një dizajn elegant dhe modern që e bëjnë momentin e ëmbëlsirës edhe më të rafinuar, ato përshtaten shumë lehtë me çdo lloj ëmbëlsirë me një lugë, mus, frutash ose akulloreje.

gota porcelani dhe qeramika mund të përmbajë pa asnjë problem edhe ushqim të nxehtë.

Ideale për çdo lloj mobilie.

Për çdo informacion kontaktoni shërbimin tonë Desk Ndihmë, ne jemi gjithmonë të gatshëm t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve ose dyshimeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në