Mbajtëse Kartë Higjenike - Bërë Prej Druri dhe Metali

13 Produkte
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 12.359,44 lek 15.748,33  - 22%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 10.764,68 lek 13.356,18  - 19%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 15.349,63 lek 18.240,15  - 16%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten

Mbajtëse letre higjienike e firmosur nga marka të rëndësishme italiane nga dyshemeja në xham metalik të prodhuar në Itali

Ndër propozimet që kemi zgjedhur për të përfshirë në katalogun tonë online do të gjeni mbajtëse letre higjienike të pajisura me një mbajtëse furçash të bëra prej qelqi për bazën dhe metalin në varësi të modelit të kromuar ose të artë.
Materialet janë të një cilësie të lartë dhe të gjitha produktet janë bërë në Itali.
Dhe mbajtëse letre higjienike me raft revistash të integruar për ata që dëshirojnë të kenë një hapësirë ​​për të ruajtur revistat në banjë.

Produkte të 
dizajnit italian të bëra me kujdes dhe të përshtatshme për stilin klasik dhe modern. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe nëse keni nevojë për informacione të mëtejshme ju lutemi na kontaktoni në bisedën tonë ose duke shkruar një email në adresën tonë në sit. Një staf i trajnuar dhe kompetent do të jetë i kënaqur t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në