Lavamane Metalike Bërë prej Bronzi - Dizajn Italian

6 Produkte

Lavamanët metalikë për banjën ofrojnë disa përparësi: ato janë funksionale dhe të modelit. 

rrumbullakta washbasins countertop metalike propozuara nga Viadurini janë bërë të metaleve të ndryshme: hedhura alumini përbërë nga bronzi, alumini ose çeliku lidhjeve në dispozicion në ngjyra të ndryshme të tilla si të bardhë, gri, jeshile dhe rozë; pellgje bronzi në formën e një tasi me ngjyrë të errët në ngjyrë blu, bezhë dhe kafe ; lavaman çelik inox i lëmuar dhe lavaman metali dhe bronzi i përfunduar me nikel.

Lavamanët metalikë janë ato që me kalimin e kohës dëshmojnë se janë më rezistente dhe kanë jetëgjatësi.

Zgjidhni vetëm modelin më të mirë për të furnizuar banjën tuaj në një mënyrë inovative. Nëse keni ndonjë dyshim ose keni nevojë për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni në numrin tonë të telefonit ose të shkruani një email. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë me blerjen tuaj në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në