Tavolina të Rrumbullakëta - Made in Italy

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 4,5
Tavolina të rrumbullakëta për të mobiluar dhomën tuaj të ngrënies me stil. Tryezë e rrumbullakët e zgjatur projektuesi për të organizuar darka në shoqëri pa sakrifikuar dizajnin dhe elegancën.
Tavolinat e rrumbullakëta me dizajne janë padyshim qendra e shtëpisë. Një pjesë thelbësore e mobiljeve për ta bërë zonën tuaj të ditës mikpritëse. Nëse jeni njerëz kreativë, të lodhur duke parë të njëjtat forma drejtkëndëshe ose katrore dhe dëshironi të krijoni një linjë më delikate në kuzhinën apo dhomën tuaj të ndenjes, ky është seksioni i krijuar për ju!
158 Produkte
Viadurini Living
lek 32.746,03 lek 40.932,54  - 20%
Viadurini Living
lek 36.362,57 lek 45.453,20  - 20%
Viadurini Living
lek 129.077,22 lek 161.346,53  - 20%
Viadurini Living
lek 291.689,55 lek 364.611,93  - 20%
Viadurini Living
lek 181.681,29 lek 227.101,61  - 20%
Viadurini Living
lek 197.594,02 lek 246.992,53  - 20%
Viadurini Living
lek 197.594,02 lek 246.992,53  - 20%
Viadurini Living
lek 197.594,02 lek 246.992,53  - 20%
Faqe 1 të 7

Tavolina të rrumbullakëta me dizajn modern

Tavolinat e rrumbullakëta që ne ofrojmë kanë përmasa të ndryshme: tavolina fikse për ata që kanë pak hapësirë ose të zgjatshme për ata që duhet të rrisin vendet në tavolinë në mënyrë praktike dhe të shpejtë. Për sa i përket materialeve kemi tavolina për të gjitha shijet. Nga mermeri te kristali, nga xhami i kalitur te druri për pjesën e sipërme, nga metali te druri i tik për bazat.

Ne kemi një përzgjedhje të gjerë të stileve të ndryshme, moderniteti është i dukshëm në koleksionin Viadurini, falë veçantisë së bazave të tavolinave, ato do ta bëjnë dhomën tuaj unike dhe origjinale. Përkundrazi, ne mund të gjejmë një stil më klasikLiving Viadurini, me linja të pastra dhe të këndshme për të krijuar një atmosferë që do t'ju kthejë në kohët e kaluara.

Tabela e rrumbullakët e ngrënies

Zbuloni kuintesencën e elegancës italiane me përzgjedhjen tonë të tavolinave të rrumbullakëta të ngrënies. Çdo pjesë është një haraç për mjeshtërinë italiane, duke ofruar një kombinim perfekt të funksionalitetit dhe estetikës. Këto tavolina të rrumbullakëta janë të dizajnuara për ata që kërkojnë të bëjnë një deklaratë të guximshme në hapësirën e tyre të jetesës, ndërkohë që vlerësojnë finesën e dizajnit Made in Italy.

Ato mishërojnë pasionin për detajet, cilësinë e materialeve dhe inovacionin në dizajn. Qoftë për darka intime apo mbledhje më të mëdha, këto tavolina janë zgjidhja ideale për ata që nuk duan të cenojnë stilin dhe funksionalitetin. Dizajni i tyre i përjetshëm përshtatet me të gjitha ambientet e brendshme, nga më modernet tek ato më klasiket, duke e bërë çdo vakt një eksperiencë të paharrueshme.

Tavolina të rrumbullakëta kuzhine

Tavolina e rrumbullakët e kuzhinës është shumë më tepër se thjesht një mobilje: ajo është zemra e shtëpisë, ku familjet bashkohen për të ndarë momente të çmuara. Tavolinat tona të rrumbullakëta të kuzhinës pasqyrojnë pasionin dhe përkushtimin e artizanëve italianë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe elegancë të pakompromis.

Çdo tavolinë është projektuar për të përballuar sfidat e përditshme të kuzhinës, duke mbetur një pikë qendrore estetike. Mbarimet e kujdesshme, materialet me cilësi të lartë dhe dizajni inovativ i bëjnë këto tavolina një element thelbësor për çdo kuzhinë moderne. Ato jo vetëm që ofrojnë një hapësirë funksionale për ngrënie, por edhe një vend për bisedë, të qeshura dhe krijimin e kujtimeve të paçmuara.

Tavolina të rrumbullakëta me këmbë qendrore

Tryeza e rrumbullakët me një këmbë qendrore është mishërimi i ekuilibrit dhe simetrisë. Dizajni i tij unik ofron hapësirë të optimizuar duke shtuar një prekje të sofistikimit në çdo brendshme. Të krijuara me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, këto tabela janë një pasqyrim i përsosmërisë italiane.

Këmba qendrore, një element dallues, lejon shpërndarje më të mirë të hapësirës dhe e bën më të lehtë uljen e të ftuarve. Ai eliminon rrëmujën e panevojshme dhe jep një ndjenjë hapësire të hapur. Qoftë në një dhomë ngrënieje zyrtare apo në një hapësirë të rastësishme, këto tavolina magjepsin me elegancën e tyre. Struktura e tyre e fortë garanton një jetëgjatësi të gjatë, duke ruajtur një estetikë të patëmetë. Është aleanca perfekte midis funksionalitetit dhe dizajnit.

Tavolina të rrumbullakëta prej druri

Druri, një material fisnik dhe i përjetshëm, gjen shprehjen e tij më të bukur në koleksionin tonë të tavolinave prej druri të rrumbullakëta. Çdo kokërr, çdo nuancë tregon një histori, duke e bërë çdo tryezë unike. Këto pjesë janë fryt i një tradite artizanale italiane që vlerëson bukurinë natyrore të drurit. Druri sjell ngrohtësi dhe miqësi në çdo hapësirë, duke krijuar një atmosferë mikpritëse.

Tavolinat tona janë prej druri të cilësisë së lartë, të zgjedhura me kujdes për qëndrueshmërinë dhe bukurinë e tij. Qoftë lisi, arra apo specie të tjera të rralla, çdo tryezë është një kryevepër në vetvete. Ato trajtohen me përfundime të veçanta për t'i rezistuar njollave dhe gërvishtjeve, duke siguruar elegancë që zgjat me kalimin e kohës.

Tavolina xhami të rrumbullakëta

Lëreni veten të josheni nga transparenca dhe lehtësia e koleksionit tonë të tavolinave xhami të rrumbullakëta. Këto tabela mishërojnë modernitetin dhe inovacionin, duke ruajtur autenticitetin e mjeshtërisë italiane. Xhami i zbutur, me qartësinë e tij të patëmetë, ofron një iluzion hapësire dhe shkëlqimi, duke e bërë çdo dhomë më të madhe dhe më të ndritshme.

Çdo tavolinë është projektuar me kujdes për të garantuar siguri dhe qëndrueshmëri, me skaje të lëmuara dhe xham të qëndrueshëm. Dizajni i tyre elegant do të sjellë një prekje elegance bashkëkohore në brendësinë tuaj, duke u përzier në mënyrë të përkryer me stile të ndryshme dekorative. Qoftë për një darkë zyrtare apo për një drekë të rastësishme, këto tavolina xhami janë simboli i elegancës dhe sofistikimit të përjetshëm.

Tavolina të rrumbullakëta prej mermeri

Mermeri, një simbol i luksit dhe rafinimit, përfaqësohet bukur në gamën tonë të tavolinave të rrumbullakëta prej mermeri. Çdo tavolinë është një vepër arti, e skalitur me pasion nga artizanët italianë. Mermeri, me venat e tij të veçanta dhe nuancat e ndryshme, sjell një prekje elegance dhe madhështie në çdo hapësirë.

Këto tavolina mermeri nuk janë vetëm estetikisht të këndshme, por edhe të forta dhe të qëndrueshme, duke reflektuar cilësinë superiore të mermerit italian. Pavarësisht nëse është mermeri i bardhë Carrara ose nuanca më të errëta, çdo pjesë është unike. Ato janë një pasqyrim i madhështisë dhe elegancës së traditës italiane, duke ofruar një kombinim perfekt të bukurisë natyrore dhe dizajnit bashkëkohor. Është shprehja e fundit e luksit dhe sofistikimit.

Tavolina të rrumbullakëta qeramike

Tavolina qeramike e rrumbullakët është një festë e mjeshtërisë dhe inovacionit, duke ofruar një sipërfaqe të lëmuar dhe forcë të jashtëzakonshme. Këto tavolina sjellin sofistikim dhe elegancë në çdo hapësirë jetese. Qeramika, një material sa elegant dhe praktik, siguron qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe lehtësi të pashembullt të mirëmbajtjes, duke i rezistuar gërvishtjeve dhe nxehtësisë.

Çdo tavolinë është rezultat i një procesi prodhimi ku saktësia e mjeshtrit italian kombinohet me bukurinë e dizajneve bashkëkohore. Perfekte për vaktet e ngrohta, ato bëhen pika qendrore e momenteve tuaja të përbashkëta, duke ndërthurur estetikën dhe funksionalitetin. Me tërheqjen e tyre të përjetshme, këto tavolina qeramike janë një investim i qëndrueshëm për ata që vlerësojnë cilësinë dhe stilin.

Tavolina të rrumbullakëta të zgjatura projektuesi

Për ata që duan të argëtohen, tavolina jonë e zgjatur dhe tavolina e rrumbullakët me zgjatim janë zgjidhja ideale. Ato kombinojnë funksionalitetin dhe dizajnin, duke ju lejuar të akomodoni rehat mysafirët tuaj duke ruajtur elegancën e stilit italian. Këto tavolina janë krijuar për t'iu përshtatur madhësive dhe rasteve të ndryshme të dhomave.

Falë mekanizmit të tyre inovativ të zgjerimit, ato mund të zgjerohen lehtësisht për të akomoduar më shumë mysafirë. Të prodhuara me materiale të cilësisë më të lartë, ato garantojnë qëndrueshmëri të pakompromis. Dizajni i tyre i përjetshëm, i kombinuar me prakticitetin e zgjerimit, i bën ato qendra për çdo dhomë ngrënieje. Është bashkimi i përsosur i mjeshtërisë tradicionale italiane dhe modernitetit funksional.

Ejani të zbuloni dhe përjetoni krijimtarinë tuaj përmes propozimeve më të mira nga tryezat e rrumbullakëta për t'i dhënë shtëpisë tuaj një prekje freskie dhe elegance. Mysafirët tuaj do të befasohen këndshëm nga bukuria e ekspozuar nga këto tavolina të cilat ftojnë gëzim dhe ndarje.  

Tavolina

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë