Mbajtës i Druve të Zjarrit - Dizajni Italian

  • Komente :
  • : 5,0
Mbajtës log në brendësi të dizajnit modern për të organizuar drurin për fireplace në mënyrë funksionale pa sakrifikuar stilin. Mbajtës druri i montuar dhe vegla fireplace praktike dhe funksionale.
62 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 32.692,73 lek 49.039,09  - 33%
Viadurini Fire Design
lek 13.754,87 lek 20.632,30  - 33%
Viadurini Fire Design
lek 19.635,57 lek 28.506,46  - 31%
Viadurini Fire Design
lek 16.844,73 lek 21.230,34  - 21%
Viadurini Fire Design
lek 16.844,73 lek 21.230,34  - 21%
Viadurini Fire Design
lek 16.844,73 lek 21.230,34  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 86.316,78 lek 120.803,61  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 156.785,56 lek 219.479,83  - 29%
Viadurini Leather
lek 20.931,31 lek 25.715,62  - 19%
Viadurini Leather
lek 19.236,88 lek 23.522,81  - 18%
Faqe 1 të 2

Mbajtur në Itali mbajtës i druve të zjarrit dhe mbajtëse paletë e bërë prej çeliku.

Një aksesor thelbësor për ata që zotërojnë një fireplace ose një sobë në dhomën e tyre të jetesës. Blerja e një prej këtyre librave të logave të dizajnit do t'ju lejojë të mbani dhomën tuaj të rregullt.

Në katalogun tonë mund të gjeni mbajtës të druve të zjarrit nga format më klasike, me ngjyra që shkojnë nga e kuqja, e zeza dhe madje edhe gri. Këto lloje të mbajtësit të druve të zjarrit mund të zgjidhen midis modeleve të xhepit ose çantave dhe me rrotat për të transportuar drurin më lehtë nga jashtë në shtëpi.
Për më tepër mund të gjeni mbajtësit e druve të zjarrit në mur të bëra prej çeliku të pikturuar me bojë gri jo-toksike me cilësi të lartë. Ata kanë forma që ngjasojnë me ato të bimëve dhe luleve dhe janë të përshtatshme për të brendshme dhe të jashtme, në fakt, modelet e çelikut janë të papërshkueshëm nga uji.
Për ata që tashmë posedojnë mbajtësen e drurit, fireplace nuk mund të mungojë me mbajtësin e tij prej çeliku ose lëkure prej hekuri.

Nëse keni dyshime për produktet tona, mos hezitoni të na shkruani përmes formatit të dhënë në fletët e produktit. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja. Ne jemi të pranishëm në adresën e postës elektronike dhe numrin e telefonit që gjeni në faqen tonë dhe në bisedën në fund të faqes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në