Piktura Lulesh dhe Panele Dekorative me Motive Lulesh - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
15 Produkte
Viadurini Decor
lek 37.790,83

Panele me lule dhe piktura me motive lulesh për dekorimin e shtëpisë me dizajn modern.

"Një lule është e shkurtër, por gëzimi ajo i jep në një minutë është një nga ato gjëra që nuk kanë një fillim apo fund."
(Paul Claudel)


Lule piktura janë të përkryer për të dy zona të jetesës dhe të zonës së natës.
Prekjet kromatike në lehtësim dhe furçat e papërsosura bëjnë një pikturë të veçantë. Lulet gjithmonë kanë frymëzuar poetët dhe artistët për të krijuar vepra arti të mrekullueshme. Kjo është arsyeja pse në një shtëpi nuk mund të heqësh dorë nga shpërthimi i ngjyrave të një pikture të punuar me dorë në gjendje të ju bëjë të humbni në atmosferën e saj magjike. Në një pikturë të punuar me dorë ka pasionin dhe forcën e një artisti. Me ose pa kornizë, pikturat moderne me lule janë në gjendje të integrohen në mënyrë të përsosur në çdo mjedis: modern, klasik dhe cilësisë së mirë.

Në e-commerce tonë mund të gjeni një koleksion të madh të pikturave moderne me lule të pikturuara ose të shtypura në kanavacë, por edhe piktura me lule të ngulitura për një efekt 3D, me çmime të zbritura. Merrni disa minuta për të parë çdo pikturë lulesh në dispozicion. Më lejoni të komunikoj emocione dhe ndjesi të këndshme dhe të zgjedh të kap atë që ju pëlqen më shumë duke blerë foton e lulëzuar të ëndrrave tuaja!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në