Radiatorë Dizajn dhe Dhomën e Ndenjes - Made in Italy

 • Komente :
 • : 5,0
Radiatorë dizajn për t'i dhënë një prekje stili ngrohjes së shtëpisë. Dizajn origjinal dhe i rafinuar i kombinuar me materiale me cilësi të lartë të prodhuara në Itali. Zgjedhje e madhe e formave dhe madhësive për këta radiatorë vertikalë për të ngrohur më mirë hapësirat e mëdha dhe të vogla.
170 Produkte
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 167.597,62
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 178.121,64
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 294.967,87
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 115.370,89
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 143.205,47
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 151.860,76
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 324.376,14
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 338.145,90
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 80.061,30
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 250.904,65
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 458.926,35
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 93.142,57
Viadurini Radiators
lek 135.533,76
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Faqe 1 të 8

Radiatorët dizajn modern dhe origjinal: ngrohni shtëpinë ose dhomën e ndenjes me cilësinë e lartë të prodhuar në Itali.

Këta radiatorë janë të përsosur për të dekoruar dhomën tuaj të jetesës me një prekje të stilit unik, si dhe të jenë funksionalë për ngrohjen e shtëpisë tuaj.

Në katalogun tonë ka shumë modele të radiatorëve të dhomësndenjes :

 • tuba që krijojnë forma origjinale,
 • në formë drejtkëndëshe të personalizueshme në ngjyrë,
 • me mbulesë druri ose pasqyre.

Këta radiatorë dizajn janë bërë nga materiale me cilësi të lartë si çeliku inox dhe alumini.
Ato janë gjithashtu të personalizueshme në lidhje me madhësitë, ngjyrat dhe përfundimet e kapakëve. Ato janë bërë me bazë të rrotave të rregullueshme, kështu që ju mund të përdorni vrimat ekzistuese të shiritit të vjetër të nxehtë të peshqirëve ose ngrohës të peshqirëve.

Zgjidhni modelin që reflekton më së miri shijet tuaja dhe që i përshtatet më së miri dekorit të shtëpisë tuaj. Nëse keni nevojë për më shumë informacion ose për të marrë një kuotë të personalizuar, ju lutemi kontaktoni Shërbimin tonë të Ndihmës.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në