Prodhime Kristali - Kupa, Gota dhe Shërbime të Plota Kristali

61 Produkte
Viadurini Living
lek 629.120,84 lek 740.142,16  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 23.515,75 lek 27.665,59  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 33.041,12 lek 38.871,91  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 21.878,58 lek 25.739,51  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 8.781,20 lek 10.330,82  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 11.981,12 lek 14.095,44  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 11.981,12 lek 14.095,44  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.576,46 lek 14.795,84  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 14.362,47 lek 16.897,02  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.576,46 lek 14.795,84  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 14.362,47 lek 16.897,02  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 13.469,47 lek 15.846,44  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 11.311,38 lek 13.307,50  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 14.064,80 lek 16.546,82  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 17.339,15 lek 20.399,00  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 15.106,64 lek 17.772,51  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.576,46 lek 14.795,84  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 14.362,47 lek 16.897,02  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.799,72 lek 15.058,49  - 15%
Faqe 1 të 3

Prodhime kristalore të çmuara për shtëpinë ose restorantin, elegancën dhe përsosjen e Prodhuar në Itali

Zbuloni qelqe të rafinuara me një stil italiancilësisë më të lartë : shumë propozime ideale për të furnizuar tryezën tuaj me elegancë dhe përsosje .
Magnet i dritës dhe shpërndarës i shkëlqimit, kristali është elementi dekorativ më i lakmuar për të zbukuruar dhe bërë çdo lloj mjedisi ekskluziv, pasi është në gjendje të japë një bukuri të veçantë, me tonet aristokratike dhe elitare .
Për shtëpinë tuaj, ose për restorantin tuaj, nëse jeni në sektorin e hotelierisë, qelqet i japin përparësi çdo ambienti.
Artikujt që ofrojnë zgjedhjen e çmuar të viadurini përfshijnë:
 • gota tavoline,
 • gota scotch ose uiski,
 • dekantues,
 • shishe,
 • gota vere,
 • kriklla,
 • shërbime të plota,
 • e kështu me radhë.
Kontaktoni shërbimin tonë Help Desk për të gjitha pyetjet apo dyshimet tuaja, ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në