Kolltuqe dhe Kolltuqe Masazhesh Elektrike për të Moshuarit

  • Komente :
  • : 5,0
Kolltuk i shtrirë elektrik për momentet tuaja të relaksit në dhomën e ndenjes. Ngrihuni dhe uluni në kolltuk për të moshuarit për t'i ndihmuar ata në jetën e tyre të përditshme me rehati dhe dizajn.
31 Produkte
Viadurini Living
lek 191.870,44 lek 287.855,48  - 33%
Viadurini Living
lek 134.060,12 lek 201.140,02  - 33%
Viadurini Living
lek 111.135,34 lek 166.752,85  - 33%
Viadurini Living
lek 108.145,16 lek 162.267,56  - 33%
Viadurini Living
lek 146.917,93 lek 204.130,20  - 28%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%
Stile Relax
lek 167.151,54 lek 225.659,56  - 26%

Ngritja e kolltuqeve dhe kolltukëve masazh me cilësi më të mirë italiane.

Një stil modern dhe inovativ për të dekoruar dhomën tuaj te ndenjes me mobilje projektuesi por pa harruar rehati dhe praktike.

Kolltukë 2 motori me masazh shiatsu të integruar. Në lidhje me mbulesën mund të zgjidhni midis lëkurës, eko-lëkurës ose pëlhurës në ngjyrat që dëshironi.
Lëreni veten të joshni nga karrige lëkundëse "Yara" dhe trajtojeni veten në një masazh relaksues.
Por jo vetëm kolltuqe ngritës për t'ju dhënë një moment relaksi të vërtetë në rehati maksimale thjesht duke shtypur një buton sa për kolltuqet "Florence" dhe "Verona".
Dhe për ata që kanë vështirësi të ecin kolltuqet e rehatshme të rrushit në pëlhurë ose eko-lëkurë. Të gjitha të bëra me materialet më të mira të bëra në Itali.

Na shkruani në bisedën e dedikuar ose na shkruani një email për të marrë një vlerësim të personalizuar dhe për të njohur personalizimet e ndryshme përsa i përket ngjyrave, pëlhurave dhe përfundimeve.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në