Divane që Bëhen Krevat Me Dizajn Modern - Made in Italy

19 Produkte
Viadurini Italian Sofas
lek 468.879,02 lek 586.098,78  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 365.200,01 lek 456.500,01  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 365.200,01 lek 456.500,01  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 245.066,42 lek 306.333,02  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 257.407,34 lek 321.759,18  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 298.619,94 lek 373.274,94  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 262.130,41 lek 327.663,02  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 272.109,81 lek 340.137,26  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 264.491,95 lek 330.614,93  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 102.383,97 lek 127.979,97  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 254.664,91 lek 318.331,14  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 188.237,21 lek 235.296,51  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 331.452,90 lek 414.316,12  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 158.908,48 lek 198.635,59  - 20%

Shtretër divan moderne, për një dhomë gjumi luksoze dhe të bëra në Itali.

Cili nga ju nuk ju pëlqen të presë miq në shtëpinë tuaj? Apo kush nga ju ka dashur gjithmonë të organizojë një festë për dremitje si kur ishim fëmijë?

Protagonisti modern i divane moderne dhomës tuaj të jetesës është shndërruar për natën në një shtrat funksional dhe të rehatshëm që do të presë miqtë tuaj duke i përkëdhelur ata në një përqafim të rehatshëm. Shtretër divan të thjeshtë me 2 ose 3 vendesh të projektimit ose me një gadishull për ata me një hapësirë të madhe, pëlhura të ndryshme dhe ngjyra të personalizueshme. Të gjitha kërkesat tuaja do të jenë të kënaqshme!

Për ata që e duan një stil më të thjeshtë dhe nuk kanë mundësinë të kenë një hapësirë të madhe ka shtretërit e vogël të divanit në madhësi më të vogla të mbuluara në lëkurë ose pëlhurë me modelet më të larmishme. Zgjidhni fantazinë që përputhet më nga afër me personalitetin tuaj!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në