Perde Luksoze dhe Tapiceri në Liri dhe Pambuku - Made in Italy

27 Produkte
Viadurini Textile
lek 35.548,90 lek 44.436,12  - 20%
Viadurini Textile
lek 14.678,25 lek 18.347,81  - 20%
Viadurini Textile
lek 50.456,50 lek 63.070,63  - 20%
Viadurini Textile
lek 56.954,69 lek 71.193,36  - 20%
Viadurini Textile
lek 12.384,78 lek 15.480,97  - 20%
Viadurini Textile
lek 18.959,42 lek 23.699,27  - 20%
Viadurini Textile
lek 9.861,96 lek 12.327,44  - 20%
Viadurini Textile
lek 43.728,97 lek 54.661,22  - 20%
Faqe 1 të 2

Perde prej liri ose pambuku dhe tapiceri me origjinë artizanale italiane, luks dhe cilësi të materialeve.

Viadurini u ofron klientëve të saj perde me cilësi të lartë dhe tapestries të prodhuara në Itali nga zejtarë të kualifikuar.

Me perde të brendshme që ne ofrojmë çdo dhomë që ju do t'i japë do të ketë një kontakt të dizajnit italiane, në sajë të tyre sqimë, gjithashtu ekziston mundësia që të ngjyrës apo të rregulloje mjedisin me të çmuar me dorë qëndisur tapestries.

Të dy llojet e produkteve janë bërë me materiale me cilësi të lartë dhe ekziston një gamë e gjerë e zgjedhjes së ngjyrave dhe temave, gjithashtu ekziston mundësia për të zgjedhur pëlhurën e perdeve, qoftë në liri apopambuku.

Kujdesi për zgjedhjen e artikujve mëmirë në treg mbetet forca jonë.

Për çdo pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni, tryeza jonë e ndihmës do të jetë e lumtur t'ju ndihmojë për çdo rast.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në