Rrecka për Kuzhinë - Luksoze dhe Cilësi e Tekstileve të Bëra në Itali

2 Produkte
Viadurini by Marchi 1633
lek 18.485,59 lek 21.747,75  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 7.030,84 lek 8.271,58  - 15%

Peshqirët enësh në liri të pastër ose 100% pambuk të bëra nga mjeshtrit profesionistë italianë në sektorin e tekstilit.

Viadurini ofron Made in Italy punuar me dorë Peshqirët për nevojat tuaja në kuzhinë, në dispozicion në ngjyra të ndryshme dhe printime të mirë ndeshjen e juaj kuzhinë projektimit .

peshqir kuzhine në 100% pambuk janë shumë rezistente, të butë dhe absorbues dhe mund të përdoret për të tenxhere të thatë, pllaka, takëm dhe në përgjithësi çdo vegël dhe kuzhinë mjet. Peshqirët 100% liri kanë një fuqi të madhe absorbues, janë shumë rezistente, jo shumë elastike, kanë veti të shkëlqyera tharje, me cilësi të lartë dhe të lënë asnjë flokëve: për këtë arsye ata janë peshqir çaj ideale për tharje syzet.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në