Dyshekë Krevati një Pjac e Gjysëm - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
13 Produkte
Viadurini Night Design
lek 80.535,75 lek 110.138,61  - 27%
Viadurini Night Design
lek 85.818,41 lek 117.514,40  - 27%
Viadurini Night Design
lek 77.844,57 lek 106.550,38  - 27%
Viadurini Night Design
lek 100.869,03 lek 137.847,70  - 27%
Viadurini Night Design
lek 89.506,31 lek 122.398,39  - 27%
Viadurini Night Design
lek 85.220,38 lek 116.517,68  - 27%
Viadurini Night Design
lek 70.269,44 lek 96.084,72  - 27%
Viadurini Night Design
lek 64.588,07 lek 88.310,23  - 27%
PROGETTO NOTTE
lek 56.115,87 lek 81.333,13  - 31%
PROGETTO NOTTE
lek 43.557,08 lek 63.192,65  - 31%
PROGETTO NOTTE
lek 46.148,58 lek 66.880,55  - 31%

Dyshekë krevat një piazza dhe gjysma për komoditetin dhe dizajnin e dhomës së gjumit: të frymëmarrjes, hipoallergjike dhe higjenike.

Krevat një piazza dhe gjysma është perfekt për ata që kanë një dhomë mjaft të madhe mysafirësh ose për t'u dhënë fëmijëve tanë më shumë rehati.
Dhe nëse blini shtratin, do t'ju duhet edhe dysheku krevat një piazza dhe gjysma.
Në këtë dyqan online mund të blini me lehtësi dhe të qetë një dyshek të mrekullueshëm dhe të rehatshëm të kujtesës nga shtëpia juaj.

Produktet tona i përkasin prodhimeve në Itali dhe janë një simbol i cilësisë dhe garantimit të qëndrueshmërisë së materialeve nga të cilat janë bërë.
Për më tepër, pasi janë dyshekë me lateks, nuk do të keni më asnjë problem të pagjumësisë, të dhimbjeve të pakëndshme dhe të qafës së mitrës.
Në fakt, ato janë sende të jashtëzakonshme pasi ato mund të marrin frymë, higjienik, hipoallergjik, elastik dhe antimagnetik që nuk kanë pjesë metalike brenda tyre.

Dyshekët e kujtesës, nga ana tjetër, janë të ashtuquajturat sepse ato mund të kujtojnë fjalë për fjalë qëndrimin tuaj duke e mbajtur atë në atë mënyrë për tërë natën. Nuk është më trupi që përshtatet në shtrat, do të keni një dyshek që mund të përshtatet në kthesat tuaja, pa asnjë përpjekje, për rehati maksimale.
Ne mbetemi të disponueshëm për çdo informacion shtesë, na kontaktoni përmes bisedës ose telefonit dhe ne do t'ju ndihmojmë të bëni blerjen tuaj shpejt dhe me lehtësi.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në