Mobilje Dhoma Gjumi - Dizajn Modern dhe Klasik Italian

25 Produkte
Viadurini Night Design
lek 446.261,02 lek 525.012,97  - 15%
Viadurini Night Design
lek 375.004,62 lek 441.181,90  - 15%
Viadurini Night Design
lek 923.726,35 lek 1.086.736,87  - 15%
Viadurini Night Design
lek 464.588,61 lek 546.574,84  - 15%
Viadurini Night Design
lek 539.557,94 lek 634.774,05  - 15%
Viadurini Night Design
lek 742.978,38 lek 874.092,22  - 15%
Viadurini Night Design
lek 331.634,59 lek 390.158,33  - 15%
Viadurini Night Design
lek 395.307,16 lek 465.067,24  - 15%
Viadurini Night Design
lek 643.993,60 lek 757.639,53  - 15%
Viadurini Night Design
lek 494.607,94 lek 581.891,69  - 15%
Viadurini Night Design
lek 408.657,86 lek 480.773,95  - 15%
Viadurini Night Design
lek 592.170,76 lek 696.671,48  - 15%
Viadurini Night Design
lek 407.472,90 lek 479.379,87  - 15%
Viadurini Night Design
lek 403.759,98 lek 475.011,74  - 15%
Viadurini Night Design
lek 941.184,95 lek 1.107.276,42  - 15%
Viadurini Night Design
lek 716.118,99 lek 842.492,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 684.124,71 lek 804.852,60  - 15%
Viadurini Night Design
lek 651.972,42 lek 767.026,38  - 15%
Viadurini Night Design
lek 463.798,63 lek 545.645,45  - 15%
Viadurini Night Design
lek 655.685,34 lek 771.394,52  - 15%
Viadurini Night Design
lek 504.403,72 lek 593.416,15  - 15%
Viadurini Night Design
lek 357.309,01 lek 420.363,54  - 15%
Faqe 1 të 2

Komplete mobiljesh gjumi me cdo mobilje me stil luksoz dhe italian

Hapësira, komoditeti dhe stili ; ja çfarë imagjinoni kur mendoni për dhomën tuaj të gjumit. Dhomat tona dyshe janë krijuar për t’iu përgjigjur dëshirës tuaj për të organizuar më mirë hapësirat e shtëpisë.

Dhoma e gjumit është vendi më intim në shtëpi, perfekt për të shijuar pak relaks dhe pushim. Për këtë arsye është e rëndësishme të siguroni këtë mjedis duke i kushtuar vëmendje detajeve dhe duke krijuar një atmosferë që ju pasqyron.

Dizajni i zonës fjetur me siguri duhet të fillojë me një përzgjedhje të pushuar ngjyra në tonet natyrore dhe harmonike. Pushimi është i lidhur ngushtë me kontekstin që na rrethon: një mjedis i rehatshëm dhe i rregullt favorizon qetësinë e mendjes.

Ideja jonë për dhoma gjumi dyshe dhe teke kombinon 4 faktorë kryesorë:

 • materiale cilësore,

 • rezistente me kalimin e kohës,

 • dizajn i modës,

 • luks, përsosje dhe elegancë.

Çdo copë e mobiljeve, të tilla si shtrati, tavolina afër, veshjet dhe pasqyrë, është projektuar për të krijuar një mjedis luksoze dhe harmonike, me karaktere moderne, klasike apo cilësisë së mirë.

Për koleksionet tona të dhomave të gjumit të plotë ne donim t'i jepnim një rëndësi më të madhe jo vetëm stilit:

Materiale ekologjike: ne i kushtojmë vëmendje të madhe çështjeve mjedisore, për këtë ne përdorim panele ekologjike, duke shmangur kështu prerjen e pemëve.

Prodhuar në Itali: produktet tona me markën në produkt janë krijuar dhe prodhuar ekskluzivisht në Itali.

Bojra: ne përdorim një llak të gjeneratës së fundit për karakterin përkatës të mbrojtjes së mjedisit. Ato nuk janë toksike për ujin dhe tharjen UV.

Përveç ofrimit të dizajnit të ndryshëm dhe opsioneve moderne të dhomës së gjumit, në të cilën secili element shpreh plotësisht karakterin e shtëpisë, është e mundur të zgjidhni dhoma dyshe më klasike, të përmirësuara nga elementë të vlefshëm që ndërthurin komoditetin, funksionalitetin dhe estetikën.

Nëse dëshironi të shndërroni zonën tuaj të gjumit në një ambient unik, me Viadurini ju keni propozime të shumta të krijuara për të bërë një dhomë gjumi të plotë dyshe, një vend elegant dhe mikpritës, ku secili person mund të gjejë madhësinë e tij dhe një mobilje ideale.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në