Krevat Tek - Madhësia e Personalizueshme

29 Produkte
Viadurini Night Design
lek 83.100,33 lek 103.875,41  - 20%
Viadurini Night Design
lek 57.566,28 lek 71.957,85  - 20%
Viadurini Night Design
lek 58.330,77 lek 72.913,46  - 20%
Viadurini Night Design
lek 52.902,88 lek 66.128,60  - 20%
Viadurini Night Design
lek 82.870,99 lek 103.588,73  - 20%
Viadurini Night Design
lek 64.370,26 lek 80.462,83  - 20%
Viadurini Night Design
lek 54.967,01 lek 68.708,76  - 20%
Viadurini Night Design
lek 58.942,37 lek 73.677,96  - 20%
Viadurini Night Design
lek 53.285,13 lek 66.606,41  - 20%
Viadurini Night Design
lek 112.839,09 lek 141.048,86  - 20%
Viadurini Night Design
lek 52.520,63 lek 65.650,80  - 20%
Viadurini Night Design
lek 96.326,05 lek 120.407,56  - 20%
Viadurini Night Design
lek 60.930,05 lek 76.162,56  - 20%
Viadurini Night Design
lek 53.438,02 lek 66.797,53  - 20%
Viadurini Night Design
lek 59.324,62 lek 74.155,77  - 20%
Viadurini Night Design
lek 65.440,55 lek 81.800,69  - 20%
Viadurini Night Design
lek 123.771,34 lek 154.714,16  - 20%
Viadurini Night Design
lek 108.863,73 lek 136.079,66  - 20%
Viadurini Night Design
lek 57.031,13 lek 71.288,92  - 20%
Viadurini Night Design
lek 51.220,99 lek 64.026,24  - 20%
Viadurini Night Design
lek 81.036,20 lek 101.295,26  - 20%
Viadurini Night Design
lek 63.070,63 lek 78.838,28  - 20%
Viadurini Night Design
lek 107.028,95 lek 133.786,18  - 20%
Faqe 1 të 2

Shtretër teke me depo ose tërheqëse në dru dhe hekur të farkëtuar për modelin modern të Made in Italy.

Në këtë seksion të faqes tonë do të gjeni krevat tek, të përsosur për të dekoruar dhomat e gjumit të fëmijëve ose një dhomë të ftuar.
Të gjitha shtretërit në katalogun tonë në internet prodhohen në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Ndër propozimet tona në Viadurini do të gjeni: shtretër të vetëm të veshur me susta dhe shtretër të vetëm prej hekuri të punuar, të dy me mundësinë e mbajtjes së tyre me ose pa depo.
Por ky nuk është i vetmi aspekt i përshtatshëm, ju në fakt mund të zgjidhni ngjyrat dhe përfundimet që i përshtaten më së miri stilit të dhomës tuaj të gjumit.
Gjithashtu mos harroni të zgjidhni edhe shkumën e kujtesës ose dyshekun e lateksit që mund t'ju garantojë një pushim të mrekullueshëm.

Zbuloni të gjithë katalogun e shtretërve tanë të vetëm të bërë në Itali. Dhe mos hezitoni të na shkruani në bisedën tonë ose në adresën tonë të emailit për më shumë informacion ose ndihmë gjatë blerjes tuaj në internet. Shërbimi ynë për klientët do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në