Ndriçimi - Llamba Dyshemeje Dizajni

78 Produkte
Viadurini Lighting
lek 20.432,96 lek 20.632,30  - 1%
Viadurini Lighting
lek 20.432,96 lek 20.632,30  - 1%
Viadurini Lighting
lek 66.780,87 lek 100.171,32  - 33%
Faqe 1 të 2

Për një ndriçim modern dhe ekstravagant që nuk kalon pa u vënë re, zgjidhja më e thjeshtë është llambat e dyshemesë së projektimit.

Në këtë kategori do të gjeni olny më të mirën e ndriçimit që përshtatet me çdo shije për të kënaqur çdo lloj nevoje falë gamës së gjerë.

Idetë e paraqitura janë sigurisht të pazakonta dhe të dizajnuara për të gjithë ata që nuk kanë asnjë guxim të guxojnë në lidhje me ndriçimin e shtëpisë së tyre për të krijuar lojëra të lehta dhe atmosfera marramendëse. Karakteristikat kryesore të atyre objekteve me siguri janë funksionaliteti dhe rendimenti, duke mbetur të pandryshuar me kalimin e kohës falë materialeve të përdorura, të tilla si metakrilati dhe polietileni, që sigurojnë një produkt perfekt përfundimtar.
Mundësitë e zgjedhjes janë disa, duke ofruar propozime nga një minimum në një stil ekstravagant pa rënë kurrë në banalitet.

Zgjidhni midis një zgjedhje të gjerë të produkteve më të përshtatshme për ju dhe për stilin tuaj të mobiljeve duke i dhënë një prekje dizajni dhomave tuaja. Me vetëm disa klikime mund të merrni në shtëpi llambën tuaj të bukur të dyshemesë dhe për çdo pyetje mos dilni për të kontaktuar stafin tonë që do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes, duke e bërë atë më të lehtë dhe më të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në