Made in Italy

Dekorimi i Llambur i Mobiljeve për Dizajn të Brendshëm, 2 Copë - Tulipani nga Myyour

  • Made in Italy
  • Kod: 60211TUL
lek 156.070,82
Masat 37x37xH151 cm
Designer Moredesign
Koha e dërgimit 3/4 javë pune

Dekor modern i dritës së brendshme në formë tulipani me pllakë fiksimi, 2 copë.

Lloji i ndriçimit: tub fluoreshent T528W L 115 cm ( nuk jepet )
(Philips T528W master cod TL5HE28W / 840)
Gjatësia e kabllit të energjisë: 2 metra (pa ndërprerës)

Të gëzuar, joformal, të rastësishëm dhe elegant, janë Tulips , aksesorët dekorues të arredimit të propozuar nga Myyour , të përshtatshëm për brenda dhe jashtë. Tulips XL , me dimensionet e saj të mëdha, propozohet jo vetëm si një mobilje për një kopsht, por edhe për ambientet e brendshme, duke kombinuar estetikën dhe praktikën e përdorimit.
Tulipani është një pajisje shtesë ndikuese dhe skenografike për ambientet e brendshme dhe të jashtme .

Mbaro: EMBOSSED PRINTED POLEASY®
Nuk janë vetëm dizenjimi dhe teknologjitë që bëjnë diferencën në produktet Myyour : edhe në lidhje me materialet, kompania me bazë në Padova tani është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri special të quajtur Poleasy® , i zhvilluar përmes viteve të hulumtimit me synimi i eleminimit të atyre mikroporeve sipërfaqësore përgjegjës për formimin e patinave të shëmtuara dhe, me kalimin e kohës, edhe për çarjet e mundshme.
Poleasy® , një patentë ekskluzive në mbarë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet Myyour sipërfaqe më kompakte dhe performanca vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, lashshmerisë dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV e stabilizuar për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësore.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në