Karriget e Dizajnit për Dhomën e Ndenjes - Cilësi Funksionale dhe e Lartë Italiane

  • Komente :
  • : 5,0
Karrige ngrënieje projektuese me forma origjinale dhe ngjyra të ndritshme për të krijuar një dhomë të gjallë të mobiluar me cilësinë e lartë të dizajnit italian.
27 Produkte
Viadurini Living
lek 33.689,46 lek 47.244,98  - 29%
Viadurini
lek 23.124,12 lek 32.393,70  - 29%
Viadurini
lek 22.027,72 lek 30.798,94  - 28%
Viadurini Living
lek 17.343,10 lek 22.526,09  - 23%
Viadurini Living
lek 62.594,61 lek 81.931,17  - 24%
My Home
lek 174.527,34 lek 221.273,95  - 21%
Viadurini Living
lek 167.350,88 lek 217.556,15  - 23%

Karrige ngrënieje projektuese për dhomën e ndenjes të bëra nga materiale me cilësi të lartë në Itali.

Zbuloni zgjedhjen tonë të shkëlqyer të karrigeve të përsosura për stilin e dhomës tuaj të jetesës. Krijuar dhe dizajnuar nga mjeshtrit italianë mjeshtër në sektorin e tapicave.
Të gjitha me një stil të pakuptueshëm të projektimit. Statike, palosëse, mbështjellëse ose stackable për të gjitha shijet.

Materialet e përdorura variojnë nga: druri, dru tik, metali, alumini, pëlhura, lëkura, eko-lëkura, plastika dhe hekuri.

Për çdo informacion mbi karriget tona, kontaktoni shërbimin Ndihmë Desk, ne do të jemi të lumtur t'ju përgjigjemi dhe rregullojmë të gjitha kërkesat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në