Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dizajn bashkëkohor Kolltuk sipërfaqësor i ngurtë Helled, i bërë në Itali

Kod: Helled
lek 449.026,65

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Koha e dërgimit
6/7 javë pune
Viadurini Design
Dizajn bashkëkohor Sipërfaqja e ngurtë; kolltuk Helled, i bërë në Itali.
A është një skulpturë apo kolltuk?
Modeluesi: Emanuele Dal Monte
Materiali: Sipërfaqja e ngurtë;
Dimensionet: 50 x 77 x H 97 cm
Pesha: 16 Kg
Helled është një karrige / kolltuk mëkatar dhe elegant i frymëzuar nga këpucë me takë të lartë.
Falë linjës së saj të butë dhe ergonomike, ajo ofron një vend të rehatshëm.
Jastëku nuk është i përfshirë.
Përshtatet lehtësisht në çdo kontekst të përdorimit (shtëpie - i jashtëm - zyrë).
Relaksim absolut.
Helled është në dispozicion në ngjyra të ndryshme dhe është e mundur të zgjidhni midis një mat dhe një përfundim me shkëlqim.
Zad Itali: një ekip i stilistëve të rinj të angazhuar për të ofruar sende të stilit të shkëlqyeshëm që ruajnë funksionalitetin dhe cilësinë, falë një materiali inovativ nga avantazhet e shumta, 'Adamantx®. Mobilimi unik, dizajn i lartë, mund të jetë udhëheqës në çdo mjedis që të përfshihet.

PSE Bleni:
 • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
 • dizajn i nivelit të lartë
 • funksionalitetin dhe estetikën
 • handcrafted
 • materiale inovative Adamantx®
 • 100% Prodhuar në Itali
 • Certifikata e origjinalitetit
 • të gdhendura me numër serial
 • katalog i personalizuar në 20 faqe
 • raporti fotografik në para-dorëzimin në HD
 • Paketimi i pathyeshëm
 • Dërgesat brenda Italisë

Produkte të shikuara së fundmi