Dollape - për të Dekoruar Shtëpinë tuaj me Mobilje Projektuesi

76 Produkte
Viadurini Living
lek 343.572,66 lek 498.180,36  - 31%
Viadurini Living
lek 431.384,53 lek 625.507,57  - 31%
Viadurini Living
lek 318.853,76 lek 462.337,97  - 31%
Viadurini Living
lek 245.195,45 lek 355.533,42  - 31%
Viadurini Living
lek 369.387,95 lek 535.612,53  - 31%
Viadurini Living
lek 358.025,24 lek 450.920,43  - 21%
Viadurini Living
lek 152.698,96 lek 192.289,06  - 21%
Viadurini Living
lek 238.318,03 lek 300.224,89  - 21%
Viadurini Living
lek 537.735,56 lek 716.947,53  - 25%
Faqe 1 të 2

Dërrasa anësore me një dizajn modern në dru antik, të çmuar dhe të rikuperuar; në metal dhe xham për stilin e cilësisë së mirë dhe klasike të dhomës së ndenjes.

Një element mobiljesh që nuk do të mungojë në zonat tuaja të jetesës për praktikë dhe funksionalitet është tabela anësore. Një dollap i ulët me gjatësi të ndryshueshme me sirtarë dhe ndarje për të mbajtur të gjitha aksesorët tuaj.

Ndër propozimet e ndryshme që do të gjeni në seksionin e dedikuar, ne gjithashtu theksojmë një përzgjedhje të stileve të shkëlqyera që variojnë nga moderne në të vjela dhe nga dizajni në etni. Zgjidhni stilin që përputhet më mirë me shtëpinë ose zyrën tuaj.

Kërkoni në mesin e shumë propozimeve të zgjedhura për ju në pjesën që i dollapët moderne, do të gjeni produkte për të gjitha shijet, nga stili klasik në atë modern, por edhe origjinaliteti i Brand Viadurini Living i cili krijon mobilje unike dhe speciale duke dekonstruktuar tryezën anësore klasike dhe duke luajtur me ngjyra.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në