Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes me 2 dyer në finiturë lisi me nyje fshati dhe xham antracit - Ove

  • Made in Italy
  • Kod: OVE1
Lekë 259,093 Lekë 323,866 -20%
Material MDF, dru, xham dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 75

Bufe projektuar me 2 dyer për ambientin e ndenjes Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me guaskë MDF dhe këmbë hekuri ngjyrë qymyrguri, 2 rafte të brendshëmMDF, paneli i pasmë prej druri të ngurtë shumështresor , 2 dyer MDF me fije lisi me nyje fshati me futje xhami të pasme me llak ngjyrë antracit , tërësisht Prodhuar në Itali. Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 120 x thellësia 54 x lartësia 75 cm (2 dyer) - trupi: 120x54x60 cm
  • lartësia e bazës 15 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro