Ora Dizajni për Mur për të Furnizuar Shtëpinë dhe Zyrën Prodhuar në Itali

  • Komente :
  • : 5,0
Dizajni i orëve  për një prekje origjinale në muret e dhomës tuaj të jetesës ose zyrës. Dizajni i orëve të murit i prodhuar në Itali me produkte cilësore. Mjeshtëria italiane dekoron muret e shtëpisë tuaj.
69 Produkte
Viadurini Time Design
lek 6.084,30 lek 7.158,00  - 15%
Viadurini Time Design
lek 10.059,37 lek 11.834,55  - 15%
Viadurini Time Design
lek 8.112,40 lek 9.544,00  - 15%
Viadurini Time Design
lek 8.680,27 lek 10.212,08  - 15%
Viadurini Time Design
lek 9.734,88 lek 11.452,81  - 15%
Viadurini Time Design
lek 14.034,45 lek 16.511,12  - 15%
Viadurini Time Design
lek 17.522,78 lek 20.615,04  - 15%
Viadurini Design
lek 12.168,60 lek 14.316,00  - 15%
Viadurini Design
lek 14.115,59 lek 16.606,57  - 15%
Viadurini Design
lek 14.115,59 lek 16.606,57  - 15%
Viadurini Design
lek 15.981,43 lek 18.801,68  - 15%
Viadurini Design
lek 11.519,60 lek 13.552,48  - 15%
Viadurini Design
lek 10.221,63 lek 12.025,44  - 15%
Viadurini Design
lek 10.870,62 lek 12.788,96  - 15%
Viadurini Design
lek 15.981,43 lek 18.801,68  - 15%
Faqe 1 të 3

Dizajnoni orë muri për të furnizuar zyrën dhe shtëpinë

Ora e mureve të stilistëve në koleksionin tonë karakterizohet nga një stil unik dhe forma ekstravagante.
Linjat gjeometrike e shikon kombinuar me motive origjinale për t'i dhënë formë të një accessory të veçantë që do të sjellë një kontakt të stilit në shtëpinë tuaj ose zyra.
Kontrolloni kohën me orët e design të punuar me dorë në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në