Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn elegant i orës së murit hekuri prodhuar në Itali - Aneto

Kod: ANETO
lek 10.510,68 lek 13.874,09 -24%

madein_italy

- +
Material
Hekur
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
52
Lartësia (cm)
59
Viadurini Time Design

Orë muri e rrumbullakët prej hekuri e disponueshme në 3 ngjyra, prodhuar në Itali.

Orët e murit përfaqësojnë një element themelor në çdo shtëpi ku protagonistët janë dizenjimi dhe praktika. Ideale për t'i dhënë një prekje origjinale dhe personale çdo mjedisi shtëpiak, ky objekt ndihmon për të përfunduar mobilimin e një dhome duke krijuar një atmosferë mikpritëse dhe të rehatshme.

Kjo orë muri është prodhuar tërësisht në Itali nga duart e artizanëve të specializuar në sektor që kujdesen për çdo detaj për të siguruar një produkt unik dhe të papërsëritshëm falë teknikave dhe materialit të përdorur: hekuri . Thelbësore, por rezistente, hekuri është prerë me lazer dhe përzihet me ngjyrën për të rikthyer një humor të lehtë dhe bashkëkohor, i aftë të befasojë çdo herë. Karakterizohet nga veçantia e përdorimit të formave të pazakonta që i japin objektit dizajn dhe modernitet, secila pjesë është e përkryer për t'u vendosur brenda zonave më të larmishme të shtëpisë si kuzhina, dhoma e ndenjes ose dhoma e gjumit.

Ngjyrat e disponueshme:
  • mermer i zi dhe i bardhë;
  • baltë dhe fildish;
  • mermer bronzi dhe të bardhë.
Madhësia : 52 x 59 cm

Produkte të shikuara së fundmi