Set Çaji dhe Kafeje Luksoze të Bërë me Porcelanë ose Ceramike - Made in Italy

44 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 12.639,72 lek 14.870,25  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 12.639,72 lek 14.870,25  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 8.452,81 lek 9.944,48  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 8.847,80 lek 10.409,18  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 21.171,53 lek 24.907,67  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 39.499,12 lek 46.469,55  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 36.418,19 lek 42.844,93  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 57.273,72 lek 67.380,85  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 40.763,09 lek 47.956,57  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 28.992,35 lek 34.108,65  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 48.583,91 lek 57.157,55  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 18.090,60 lek 21.283,05  - 15%
Faqe 1 të 2

Filxhanë kafeje dhe gota çaji kompletojnë shërbimet e mëngjesit prej porcelani dhe qeramike

Shikoni zgjedhjen tonë të shkëlqyeshme të filxhanëve të kafesë dhe gotave të çajit , ato janë krijuar për t'ju lejuar të shijoni mëngjesin më të mirë ose meze të lehtë pasdite. Një gamë e gjerë shërbimesh dhe shërbimesh të plota me qumësht dhe tas sheqeri, çajnik ose infuzion, me materiale me cilësi të lartë që variojnë nga porcelani në  prodhim gresi , nga  kina e kockave te  qelqi .

Çaji, çaji bimor dhe kafeja japin situata të paqarta ose momente relaksi për t'u shijuar në fund të një dite pune.Zgjedhja e mjeteve më të përshtatshme për të përgatitur një çaj të mirë ose çaj bimor dhe për të shërbyer gjithçka për mysafirët është e rëndësishme por gjithashtu shumë e rëndësishme është që të keni një shërbim perfekt me të cilin të shijoni kënaqësinë e çajit ose kafesë.

Zgjidhni forma dhe zbukurime , për t’i bërë unike momentet e rëndësishme të ditës tuaj si zgjimi ose koha e çajit. Momente për t’u shijuar në relaksim absolut të rrethuara nga aroma intensive dhe të përkëdhelura nga ëmbëlsirat e vogla me stil dhe praktike, sipas shijes tuaj.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në