Oxhak me Bioethanol të Integruar në Mur - Projektuar dhe Bërë në Itali

2 Produkte
Viadurini Fire Design
Lekë 277,102 Lekë 346,377  - 20%
Viadurini Fire Design
Lekë 165,499 Lekë 206,873  - 20%

Bioethanol zjarrit e integruar për dizajn cilësor dhe luks në shtëpinë moderne

Avantazhi i këtyre llojeve të vatrave të zjarrit është se ato janë të thjeshta për t’u instaluar dhe praktike për t’u përdorur, në fakt ato nuk kërkojnë mirëmbajtje dhe mund të pozicionohen kudo në shtëpi, sepse nuk kërkojnë sistemet e gripit ose të energjisë.

Me futjen e bioethanol zjarrit e integruar të ofruar nga Viadurini ju mund të revolucionarizoni plotësisht pamjen e mureve të shtëpisë tuaj, me thjeshtësi dhe rehati.
Zgjidhni oxhakun e prerë me kornizën e çelikut të pandryshkshëm për të pasur një dizajn elegant në zonën tuaj të jetesës.
Për ata që preferojnë stilin e thjeshtë dhe minimal, ekziston vatra e zezë e errët me xham mbrojtës dhe tabaka aromaterapie. Një mënyrë aromatike për të kënaqur mbrëmjet në shoqërinë e miqve. Të gjitha produktet janë bërë me materiale me cilësi të lartë dhe janë bërë në Itali.

Kontaktoni me ne në adresën tonë të postës elektronike dhe në bisedën tonë për të marrë më shumë informacion mbi funksionimin e vatrave të bioethanolit. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të zgjidhni modelin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Mund të na kontaktoni me postë elektronike, në numrin tonë fiks ose në bisedën përkatëse.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro