Aromat e Energjisë Natyrore | Shkopinj Aromë Ambientësh Made in Italy

Aroma natyrale energjike me esenca frutash, lulesh, qelibar dhe pikante; ideale për hotele, restorante dhe shtëpi. Aromat energjike  me shpërndarës kallami të zgjedhur nga Viadurini dhe të prodhuara në Itali nga  mjeshtrit e parfumeve : Wild Must, Verë e Kuqe, Vanilje dhe Mou,Qelibar dhe Edicioni i Kufizuar Xhenxhefil dhe Piper i zi.
14 Produkte
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%

Përhapësit e kallamishteve të aromave natyrore energjike të prodhimit artizanal italian

Aromat e dhomës me shkopinj  janë shpërndarës aromash dhe elemente luksoze mobilimi të  bëra prej qelqi të çmuar

Parfume me nota të nuhatjes që rrezatojnë energji dhe forcë të prodhuara në Itali nga parfumierët artizanë që kompozuan esencat.

Mund t’i gjeni në 3 formatet e propozuara :
 • 200 ml - Kohëzgjatja prej rreth 3 muaj
 • 500 ml - Kohëzgjatja rreth 6/7 muaj
 • 2.5 Lt - Kohëzgjatja afërsisht 10/12 muaj
Versionet 200 dhe 500 ml janë ideale për ambiente me hapësira normale ose të vogla ndërsa për ambiente me rëndësi të madhe ju rekomandojmë versionin 2.5 litërsh që mund të zgjasë shumë muaj dhe lëshon vazhdimisht aromën e zgjedhjes suaj në hapësira më të mëdha.

Aromat e propozuara nga ne në këtë seksion janë ideale për mjedise të tilla si:
 • Zonë jetese
 • Zona e gjumit
 • Hyrja
 • Studimi
 • Dhoma e ndenjes
 • Restorante, SPA dhe Hotele
Aromat u krijuan nga parfumierë italianë të cilët kanë zgjedhur aromat e mëposhtme për këtë lloj:
 • Toka e Montalcino
 • Kianti i kuq
 • Rërat e Salentos
 • Roma e përjetshme
 • VIADURINI IN BLACK (Botim i Kufizuar)
Për çdo informacion ose pyetje në lidhje me produktet tona, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha kërkesave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në