Shtretërit e Divanit - Punuar me Dorë me Materialet me Cilësi të Lartë

36 Produkte
Viadurini Italian Sofas
lek 220.232,12 lek 275.290,15  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 270.288,36 lek 337.860,45  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 160.823,87 lek 201.029,84  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 175.158,50 lek 218.948,14  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 205.207,58 lek 256.509,48  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 471.816,47 lek 589.770,59  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 367.487,93 lek 459.359,90  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 367.487,93 lek 459.359,90  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 246.601,72 lek 308.252,14  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 259.019,96 lek 323.774,95  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 300.490,75 lek 375.613,44  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 263.772,61 lek 329.715,77  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 273.814,53 lek 342.268,17  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 266.148,95 lek 332.686,18  - 20%
Viadurini Italian Sofas
lek 103.025,39 lek 128.781,74  - 20%
Faqe 1 të 2

Modele moderne apo klasike, krevat dopio divan për dhoma të bëra në Itali.

Shtretërit e divanit Viadurini janë copa të shkëlqyeshme mobiljesh, perfekte për të bërë një dhomë të gjallë jo vetëm të këndshme për syrin, por mbi të gjitha funksionale dhe praktike, në mënyrë që të përmbushen të gjitha nevojat tuaja. Do produkt i kësaj koleksioni është krijuar për këdo që ka nevojë për relaksim ose pak qetësi.

2 shtretërit tanë ose 3 shtretërit e divanit janë të përsosur nëse shtëpia juaj nuk ka një dhomë të ftuar. Me Innovation dhe Viadurini Living shtretër divan nuk keni nevojë për dhomë të ftuar. Ju lehtë mund të akomodoni familjen dhe miqtë për natën, duke e kthyer në disa hapa të thjeshtë divanin tuaj në një shtrat të rehatshëm.

Zgjedhja e shtratit më të mirë të divanit është e rëndësishme, jo vetëm për atë estetike, secilit prej tyre pajiset me një dyshek me cilësi të lartë, me teknologji burimesh xhepi, e cila siguron një rehati optimale si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës. Në disa hapa të thjeshtë, divanja juaj bëhet një krevat dopio i rehatshëm, perfekt për një gjumë qesharak për fëmijët tuaj ose thjesht për të pritur një mik në nevojë.

Në Viadurini mund të gjeni shitjen speciale të shtretërve të divanit për të blerë në internet me çmime të jashtëzakonshme.
Kontaktoni me ne për çdo pyetje, ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni shtratin e përsosur të divanit, sipas nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në