Ndriçimi - Dritat e Tavanit Moderne - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
36 Produkte
Viadurini Lighting
lek 764.391,86 lek 1.050.901,76  - 27%
Viadurini Lighting
lek 747.945,83 lek 1.028.161,37  - 27%
Viadurini Lighting
lek 338.190,32 lek 464.899,56  - 27%
Viadurini Lighting
lek 36.280,96 lek 50.430,52  - 28%
Viadurini Lighting
lek 20.831,65 lek 28.955,99  - 28%
Viadurini by Sideform
lek 45.251,51 lek 59.180,81  - 24%
Viadurini by Sideform
lek 73.957,33 lek 96.558,17  - 23%
Viadurini by Sideform
lek 58.408,35 lek 76.374,40  - 24%
Toscot
lek 20.931,31 lek 30.400,25  - 31%
Toscot
lek 20.931,31 lek 30.400,25  - 31%
Toscot
lek 16.944,41 lek 24.619,22  - 31%

Dritat moderne të tavanit për hartimin e dhomës tuaj të banimit, banjës ose dhomës së gjumit.

Këtu mund të gjeni ide origjinale për ndriçimin e ambienteve tuaja me një dizajn minimal, por efektiv.

Dritat moderne të tavanit në këtë kategori, të zgjedhura në mënyrë skrupoloze nga stafi ynë, lejojnë një zgjidhje ku stili, dizajni dhe funksionaliteti kombinohen në një pjesë të përsosur të mobiljeve. Ato janë të dizajnuara për ata që duan një ndriçim homogjen edhe në një dhomë të gjerë, duke parashikuar një përbërje të vetme ose një përbërje të disa elementeve për një rezultat optimal. Ideale për të dhënë një prekje moderne për çdo mjedis falë modelit minimal dhe materialeve të përdorura që variojnë nga më klasiket deri tek më inovatorët, siç janë metakrilati ose polikarbonati, garantojnë një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës.

Zbuloni të gjitha propozimet në katalogun tonë online. Një staf i trajnuar mirë është në dispozicionin tuaj të plotë për t'ju ndihmuar gjatë procesit të blerjes dhe t'ju përgjigjet pyetjeve dhe dyshimeve. Na dërgoni një e-mail në adresën tonë të emailit ose na kontaktoni përmes telefonit, stafi jashtë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në