Ndriçimi - Dritat e Rrugëve

  • Komente :
  • : 5,0
Shtyllat e llambave të kopshtit dhe ndriçuesit e jashtëm të punuar nga mjeshtrit italianë  në stilin vintage dhe me dizajn modern për të ndriçuar me stil hapësirën tuaj të jashtme . Materiale me cil&...
Lexoni të gjitha
87 Produkte
Viadurini Lighting
lek 106.091,63 lek 132.614,54  - 20%
Viadurini Lighting
lek 73.052,98 lek 91.316,22  - 20%
Viadurini Lighting
lek 53.045,82 lek 66.307,27  - 20%
Viadurini Lighting
lek 82.481,65 lek 103.102,05  - 20%
Viadurini Lighting
lek 29.512,48 lek 36.890,61  - 20%
Viadurini Lighting
lek 70.753,31 lek 88.441,64  - 20%
Viadurini Lighting
lek 31.812,15 lek 39.765,19  - 20%
Faqe 1 të 4
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në