Krevate Dopio Dizajni - Ekskluzive Made in Italy

4 Produkte
Viadurini Night Design
Lekë 322,453 Lekë 403,066  - 20%
Viadurini Night Design
Lekë 2,320,399 Lekë 2,900,499  - 20%
Viadurini Night Design
Lekë 2,501,343 Lekë 3,126,679  - 20%

Dizajnoni krevat dopio me ose pa depo për të bërë në dhomë gjumi në Itali.

Në këtë pjesë të dedikuar për hartimin e krevate dopio dizajni, ne propozojmë shtretër dyshe të bëra me materiale inovative si solid surface, në të cilat format futuriste janë protagonisti dhe shtretërit dyshe të prodhuara me një material më klasik, por shumë të vlefshëm që është druri i arrës. Dizajn i thjeshtë por me ndikim.

Sa i përket shtretërve të bërë me sipërfaqe të ngurtë, ato janë një aksesor luksoz me një dizajn futuristik, ekstravagant, të veçantë, unik!
Sipërfaqja e ngurtë është një material inovativ me të cilin mund të bëni çdo formë, për të krijuar objekte dhe projekte me një dizajn unik. Nëse jeni kurioz, hidhni një sy në Koleksionin e Dizajnit Viadurini për të zbuluar orenditë e tjera shtëpiake të bëra me këtë material.

Luksoze është modeli i zgjedhur për modelin dhe cilësinë e tyre unike. Një stil që bie në sy në makinat sportive të kohës sonë, duke u përpjekur për të kapur sa më mirë linjat e tyre futuriste dhe përfundimet e tyre të shkëlqyera. Karakteristikat që mund të gjenden në kufjen e saj të veshur me susta në lëkurë ose në skajin opsional të ngjyrës argjendi ose në ngjyrën e zgjedhur të zgjedhur nga klienti. Përfundimi mund të jetë ose me shkëlqim ose i errët.

Didimo dhe Alain nga ana tjetër, dy shtretërit e dyfishtë të prodhuar me një strukturë të fortë arre të përshtatshëm me ngjyra, duke zgjedhur midis arre natyrale ose gri natyrale.

Mos harroni se për çdo dyshim ose për më shumë informacion, ne jemi në dispozicionin tuaj të plotë. Kontaktoni me ne përmes adresës sonë të postës elektronike, bisedës në faqen tonë ose duke na thirrur në numrin tonë fiks ose whatsapp. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndjekë gjatë blerjes së mobiljeve tuaja projektuesi duke siguruar të gjitha informacionet e nevojshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro