Ndriçimi - Llamba Tavoline Moderne

58 Produkte
Viadurini Lighting
lek 12.359,44 lek 17.343,10  - 29%
Viadurini Living
lek 74.754,71 lek 112.132,06  - 33%
Viadurini Living
lek 71.365,83 lek 107.048,75  - 33%
Viadurini Lighting
lek 111.434,35 lek 153.779,42  - 28%
Viadurini Lighting
lek 303.803,16 lek 419.248,35  - 28%
Viadurini Lighting
lek 25.316,93 lek 34.684,19  - 27%
Viadurini Lighting
lek 33.290,77 lek 45.608,35  - 27%
Viadurini Lighting
lek 31.297,30 lek 42.877,32  - 27%
Viadurini Lighting
lek 41.264,61 lek 56.532,50  - 27%
Viadurini Lighting
lek 37.975,40 lek 52.026,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 24.519,54 lek 33.591,78  - 27%
Viadurini Lighting
lek 30.699,27 lek 42.058,00  - 27%
Viadurini Lighting
lek 29.303,85 lek 40.146,27  - 27%
Viadurini Lighting
lek 22.625,76 lek 30.997,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 23.968,36  - 22%
Viadurini Lighting
lek 71.864,20 lek 99.891,23  - 28%
Viadurini Lighting
lek 38.075,07 lek 52.924,34  - 28%
Viadurini Lighting
lek 53.823,40 lek 74.276,29  - 28%
Viadurini Living
lek 39.769,51 lek 51.730,26  - 23%
Viadurini
lek 17.642,12 lek 24.718,89  - 29%
Viadurini by Sideform
lek 20.432,96 lek 23.423,15  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 7.674,82 lek 8.845,97  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 42.660,03 lek 48.839,74  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 16.246,70 lek 18.688,68  - 13%
Faqe 1 të 2

Llampat moderne të zeza dhe të bardha të stilistëve për projektuesit tuaj të bërë në dhomë gjumi ose dhomen e ndjenjes në Itali.

Ato karakterizohen nga një stil inovativ dhe bashkëkohor dhe janë perfekte për të dhënë një prekje elegance në zyrën tuaj ose në çdo mjedis tjetër të shtëpisë, duke bërë një tavolinë apo tavolinë të thjeshtë unike me një element të thjeshtë shtesë.

Midis propozimeve tona do të gjeni idetë më të mira që janë në hap me kohën dhe lejoni një ndriçim homogjen në mobiljet e një zyre moderne. Ka llamba tryezash të afta të kënaqin çdo lloj shije falë gamës së gjerë që përfshin zgjidhje nga ato minimale deri tek ato inovative që gjithmonë mbajnë modelin modern.
Materialet e përdorura janë me cilësi të lartë dhe inovative, siç janë polietileni ose polikarbonati, të cilat lejojnë t’i garantojnë klientit një kohëzgjatje të mirë të produktit me kalimin e kohës së bashku me një funksionalitet dhe elegancë jo indiferente.

Stafi ynë është në dispozicionin tuaj të plotë për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje dhe të ndihmojë në zgjedhjen e llambës suaj moderne. Kontaktoni me ne përmes formatit të dedikuar në faqen tonë të internetit, përmes postës elektronike ose përmes telefonit dhe ne do të jemi të kënaqur t'ju ndihmojmë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në