Pasqyra Dekorative dhe Pasqyra Moderne për Banjën ose Dhomën e Ndenjes - e Bërë në Itali

  • Komente :
  • : 5,0
340 Produkte
Faqe 1 të 15

Pasqyra dekorative në mur dhe pasqyrë e modelit modern, të cilësisë së mirë dhe barok të bëra në Itali.

Ndër aksesorët në gjendje të krijojnë një mjedis më të rafinuar, pasqyrat dekorative dallohen. Mobilimi i shtëpisë tuaj do të thotë, në të vërtetë, transmetimi i personalitetit tuaj në secilën hapësirë, duke nënvizuar karakteristikat e çdo dhome të vetme. Për ta bërë këtë, ju duhet të udhëhiqeni nga dy faktorë: pasioni dhe stili, dhe është thelbësore të vlerësoni çdo aksesor për të krijuar një ekuilibër midis aksesorëve të arredimit. Dekorimi me një pasqyrë dekorative nënkupton forcimin e shkëlqimit të hapësirës në të cilën është futur: thelbësore në banjë dhe dhomë gjumi, bëhet një element i pastër i dekorimit në dhomën e ngrënies ose në hyrje, sipër konzolës ose fustanellës.

Stafi ynë ka zgjedhur më të mirën e dizajnit italian për të dekoruar muret e shtëpisë tuaj me stil.

Ju lutemi zgjidhni një pasqyrëforma klasike ovale ose drejtkëndëshe të stilit të vintage për të dhënë një prekje drite në muret tuaja. Ari dhe argjendi do të shtojnë një prekje të familjes mbretërore në dhomën tuaj duke e bërë atë elegante dhe plot sharm.
Për ata që e duan stilin modern dhe origjinalitetin kemi pasqyra me forma origjinale me shkrim ose në formën e një zanash për t’iu lejuar klientëve tanë t’i lënë hapësirë ​​të lirë imagjinatës. Lulet dhe simboli tao me fildish dhe përfundimin bambu janë vetëm disa nga shembujt e pasqyrave që ne ofrojmë.

Articledo artikull i propozuar, çdo pasqyrë që do të gjeni në katalog ka një histori që mund të bëhet e juaja për ta bërë shtëpinë tuaj një ambient të rehatshëm dhe mikpritës për ju dhe mysafirët tuaj. Viadurini trajton pasqyrat më të mira të projektimit me koleksionet tona ekskluzive Viadurini Dekor dhe Viadurini Living.

Në rast dyshimi ose për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni përmes bisedës sonë, adresës sonë elektronike ose duke na thirrur në numrin e telefonit në faqen e internetit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në