Jastëkë Luksoze prej Liri për Dhomën e Gjumit Modern - Tekstil i Prodhuar në Itali

34 Produkte
Viadurini Textile
lek 9.967,29 lek 13.954,21  - 29%
Viadurini Textile
lek 17.243,42 lek 24.120,86  - 29%
Viadurini Textile
lek 13.057,15 lek 18.240,15  - 28%
Viadurini Textile
lek 12.658,47 lek 17.741,78  - 29%
Viadurini Textile
lek 7.475,47 lek 10.665,00  - 30%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 3.089,86 lek 4.485,28  - 31%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%
Viadurini Textile
lek 5.083,32 lek 7.624,98  - 33%

Lidhje jastëkësh prej jastëkësh për jastëkë dhe shtretër, 100% të bëra në Itali zejtari të tekstilit.

Rastet prej jastëkësh prej liri të ofruara nga Viadurini do t'ju lejojnë të pushoni në liri të butë dhe luksoz .
Rastet tona të jastëkëve janë ideale për jastekët dhe shtretërit e shtëpisë tuaj të projektimit.

Ky material vlerësohet shumë për përdorimin e tij sepse për nga natyra, është hipoallergjik, antibakterial dhe higjienik falë fuqisë së tij absorbuese dhe të shpejtë të avullimit dhe gjithashtu nuk e mban papastërtinë kur lahet falë strukturës së tij.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në