Rubinete Kuzhine - Made in Italy

20 Produkte
Viadurini Taps
lek 19.988,97 lek 23.516,44  - 15%
Viadurini Taps
lek 27.800,77 lek 32.706,78  - 15%
Viadurini Taps
lek 28.413,45 lek 33.427,59  - 15%
Viadurini Taps
lek 40.514,06 lek 47.663,60  - 15%
Viadurini Taps
lek 42.045,78 lek 49.465,62  - 15%
Viadurini Taps
lek 101.400,01 lek 119.294,14  - 15%
Në këtë seksion të dyqanit tonë online do të gjeni shumë ide për çezmat e rubinete kuzhinës për një kuzhinë të projektimit dhe rubinetat e lavamanit të dobishëm dhe praktikë.

Mund të jetë një rubinet muri ose dush, ose një mikser më praktik për të larë tërë sipërfaqen, ose një model industrial. Ka vërtet shumë lloje për të cilat jeni të kujdesshëm në bërjen e zgjedhjes përfundimtare dhe vlerësoni se cila mund të jetë zgjidhja më efektive për nevojat tuaja.
Në dyqanin online viadurini do të gjeni propozime për mobilimin e të gjithë shtëpisë, nga kuzhina deri tek dhomat e gjumit. Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë mundësinë për të furnizuar tërë shtëpinë tuaj në një mënyrë praktike, të lehtë dhe moderne, në respekt të plotë të cilësisë së bërë në Itali. Një shërbim i plotë dhe i patëmetë për t'ju ofruar vetëm më të mirët në treg.
Seksioni i çezmave të kuzhinës nuk është shumë larg, ju këshillojmë të shfletoni katalogun tonë dhe të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.
Në viadurini do të gjeni markat më të mira të rubinetave të kuzhinës si Paini dhe Fir Italia.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në