Divane Moderne -Dizajni për Dhomën tuaj të Jetesës

58 Produkte
Viadurini Living
lek 220.797,78 lek 259.762,09  - 15%
Viadurini Living
lek 258.554,72 lek 304.182,03  - 15%
Viadurini Living
lek 514.965,04 lek 605.841,22  - 15%
Viadurini Living
lek 208.926,93 lek 245.796,38  - 15%
Viadurini Living
lek 309.561,08 lek 364.189,51  - 15%
Viadurini Italian Sofas
lek 109.058,62 lek 128.304,27  - 15%
Viadurini Italian Sofas
lek 212.603,05 lek 250.121,24  - 15%
Viadurini Italian Sofas
lek 560.533,78 lek 659.451,50  - 15%
Viadurini Italian Sofas
lek 938.486,26 lek 1.104.101,47  - 15%
Viadurini Italian Sofas
lek 523.159,75 lek 615.482,06  - 15%
Faqe 1 të 3

Divane moderne të projektimit në lëkurë ose pëlhurë të heqshme 100% të bëra në Itali: dhomë luksoze e jetesës.

Në këtë pjesë ne ju ofrojmë divane më të mira moderne për dhomën tuaj të jetesës. Madhësi, ngjyra dhe përfundime të ndryshme për tu përshtatur më mirë me stilin e shtëpisë tuaj.
Divan, mbreti i padiskutueshëm i dhomës së ndenjes në çdo shtëpi. Pjesa e mobiljeve ku mund të pushoni pas një dite të gjatë në punë ose mblidhni miq për të parë filmin që sapo keni blerë DVD.

Për ata që e duan një divan që përshtatet me nevojat në ndryshim, ne propozojmë divane modulare My Home sime në linjë ose me qoshe. Rehati dhe butësi maksimale në jastekët komodë të sediljeve. Në vend të kësaj, për një formë më klasike ka divanët prej lëkure ose pëlhure të firmosur nga Grilli me ngjyrë antike rozë ose jeshile për veshjen. Një strukturë e mrekullueshme prej druri e mbuluar me elegancë dhe përsosje.

Nga ana tjetër, nëse jeni adhurues i modernitetit dhe doni të mobiloni zonën tuaj të jetesës me një divan shumë origjinal, hidhini një sy divanit lëkundës të bërë nga Solid Surface me ngjyrën e dyfishtë të personalizueshme për t'ju bërë të ndjeheni emocionin e ndjenjës në Hënë.
Një përmendje e veçantë gjithashtu për divan e bëra prej pleksigla transparente ose të tymosura të Koleksionit Living Viadurini në të cilën materiali duket se riprodhon palosjet e rrobave.

Farë po pret? Ejani dhe zgjidhni divanin që i përshtatet më së miri personalitetit tuaj, çdo dëshirë juaj do të plotësohet!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në