Made in Italy

Divan Maxi 2 vendesh L 165cm eko-lëkurë / pëlhurë e prodhuar në Itali Erica

  • Made in Italy
  • Kod: ERICA2MAXI
Lekë 146,149 Lekë 162,388 -10%
Shfaq opsionet:
Masat L 165 x W 102 x H 88 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Divan maxi 2 vendesh L.165cm prej lëkure / pëlhure imitim prodhuar në Itali Primula, dizajn modern

Erica është një divan dizajni që mund të përshtatet në çdo ambient falë shkathtësisë së tij; i rrethuar nga një kufi elegant i ekspozuar që tërheq linjën e divanit dhe e bën atë modern dhe bashkëkohor. Shtë e mundur që ta keni atë në përfundime të ndryshme të tilla si eko-lëkurë dhe pëlhura rezistente ndaj njollave.

P CORMBLEDHJE TA DISPONUESHME:
Divan Erica është në dispozicion në lloje të ndryshme të tapicerive, të ndarë në kategori të ndryshme në varësi të çmimit:
1) Kategoria A :
- Pëlhurë rezistente ndaj njollave të Savojës ; Savoja është një pëlhurë me dizajn modern, e këndshme në prekje dhe shumë rezistente ndaj konsumimit dhe konsumimit. Karakteristika kryesore e kësaj pëlhure është papërshkueshmëria e saj totale ndaj ujit: është në fakt gatantito si "ilaç kundër ujit". 89% poliester, 8% poliamide, 2% pambuk, 1% viskoze.
- Pëlhurë anti-njollë Ritz ;    Ritz është një pëlhurë e këndshme në prekje, e zgjedhur si mbulesë për këto sedilje falë rezistencës së saj karakteristike ndaj konsumit. Isshtë një pëlhurë kundër njollave e përbërë nga 86% Poliester, 14% Poliamide. Pesha / trashësia 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux Leather America ;   Amerika është një lëkurë ekologjike e bërë nga 100% PU. Ka një peshë prej 460 gr / mtl dhe është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash. Butësia dhe elasticiteti janë karakteristikat që e dallojnë këtë mbulesë dhe e bëjnë atë të përsosur për modelet më të rafinuara dhe të hollësishme të sediljeve të relaksimit.
- Luxor eko - lëkurë ; Luxor është një lëkurë ekologjike e bërë nga 100% PU. E butë në prekje, ka një peshë prej 460 gr / m sq dhe ofrohet në një gamë të gjerë ngjyrash. Mikrobiteti dhe elasticiteti janë karakteristikat që e dallojnë këtë lloj veshje dhe e bëjnë atë të përshtatshëm për modele të veçanta dhe të hollësishme.

SI T SE ZGJIDHNI MBULIMIN : zgjidhni nga menuja përkatëse në rënie kategorinë së cilës i përket mbulesa e dëshiruar. Pastaj, shfaqni tabelën e ngjyrave për zgjedhjen tuaj dhe tregoni në kutinë e duhur, pranë fotos së produktit, kodin e ngjyrës së dëshiruar.

TIPARET
- Struktura:
druri i mbuluar me një shtresë mekanike poliuretani dhe metali.
- Mbushja: Shkumë poliuretani ekologjik në dendësi të ndryshme i mbuluar me një shtresë dacron.
- Mbulesa: pëlhurë eko-lëkure dhe rezistente ndaj njollave.
- Këmbët: metal.

Erica është i përshtatshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha nevojat tuaja, na kontaktoni në clienti@viadurini.it për më shumë informacion dhe / ose kuotime.

Prodhuesi italian
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e specializuar në prodhimin e karrige e lehtë, karrige masazh dhe alzapersona, sofas relaksuese dhe divan motorizuar, i projektuar për të siguruar psiko-fizike mirëqenien dhe të cilësisë me një Perfect Blend c ompetenze teknologjisë, zejtari dhe kuptimin për dizajni dhe format moderne. Duke zgjedhur një produkt të kësaj kompanie, ju jeni të garantuar jo vetëm për të blerë një produkt 100% Italian dhe të garantuar, por edhe një sistem teknik dhe funksional që integron dhe zgjerohet falë një game zgjidhjesh mekanike, aksesorëve opsionalë, një zgjedhjeje të gjerë modelesh dhe dimensionet me një gamë të gjerë të pëlhurave dhe veshjeve. Në fakt, personalizime të ndryshme janë të mundshme, për të marrë kolltuqe të bëra me porosi të dizajnuara dhe prodhuara duke marrë parasysh çdo nevojë dhe kërkesë.
Cilësia
Teknikë ekspertë, të cilët vazhdimisht azhurnojnë dhe përtërijnë aftësitë e tyre, dhe artizanë të aftë, njohës të thellë të materialeve dhe teknikave të përpunimit, sigurojnë që produktet të bëhen me kujdesin më të madh dhe të jenë të përparuara teknologjikisht.
përpunimi
Personeli i specializuar në sektorin e mobiljeve të veshur me susta, të aftë për të hartuar dhe montuar karrige, dhe teknikë që kanë aftësi specifike në hartimin e mekanizmave të sofistikuar që lejojnë prodhimin e karrigeve të relaksimit, karrigeve të masazhit dhe kolltuqeve. Përvoja e gjatë dhe vëmendja ndaj dizajnit modern garanton veçantinë dhe shkathtësinë e sediljeve që i bëjnë ato elemente arredimi të afta të integrohen në mjedise të ndryshme shtëpiake.
Teknologji
Mekanizmat e zhvilluar ofrojnë funksione të shumëfishta dhe mundësinë e pozicionimit në zona të veçanta të uljes dhe lejojnë montimin e kolltuqeve / divaneve relaksues, kolltuqeve masazhuese dhe kolltuqeve ngritëse që kanë mundësi të përshtatshme për të përmbushur nevojat e secilit klient.
Mekanizmat në një ose dy motorë, lëvizja e këmbës dhe mbrapa alternuar autonome ose e pavarur, funksioni i ngritjes, pajisja alzapersona që lejon marrjen lehtësisht të pozicionit të ngritur, vibromasazh për një efekt të këndshëm të shpërndarë në pjesën e pasme, sediljes dhe tabanit, lëvizjen automatike ose të motorizuar , a janë këto mundësi dhe kombinime të zhvilluara: një grup harmonik zgjidhjesh për të përmbushur çdo nevojë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro