Karrige për Zyrë - Dizajn Modern

  • Komente :
  • : 5,0
60 Produkte
Viadurini Living
lek 183.896,60 lek 239.065,57  - 23%
Viadurini Living
lek 246.291,86 lek 369.487,63  - 33%
Viadurini Living
lek 186.986,45 lek 243.082,39  - 23%
Viadurini Living
lek 58.009,66 lek 81.233,46  - 29%
Viadurini Living
lek 53.325,03 lek 74.655,04  - 29%
Viadurini Living
lek 121.999,69 lek 170.839,43  - 29%
Viadurini Living
lek 19.037,54 lek 23.323,47  - 18%
Viadurini Living
lek 40.068,53 lek 49.238,43  - 19%
Viadurini Living
lek 18.838,18 lek 23.124,12  - 19%
Viadurini Living
lek 21.728,70 lek 26.612,68  - 18%
Viadurini Living
lek 23.622,49 lek 29.004,83  - 19%
Viadurini Living
lek 33.589,78 lek 41.164,93  - 18%
Viadurini Living
lek 20.333,28 lek 25.017,91  - 19%
Viadurini Living
lek 41.164,93 lek 50.534,19  - 19%
Faqe 1 të 2

Karrige zyre ergonomike me rrota për hartimin dhe komoditetin e Made in Italy në punë ose shtëpi.

Shtë thelbësore për të gjithë ata që ulen shumë orë në ditë në zyrë të kenë një karrige që u lejon atyre të qëndrojnë në këmbë me kurriz dhe të ndalen në një pozicion të saktë dhe të shmangin problemet e sjelljes.

Karriget e zyrave ergonomike të propozuara nga Viadurini janë të dizajnuara për të gjithë ata persona që punojnë në zyrë ose në shtëpi mbesin të ulur para një monitori për shumë orë në ditë dhe shumë shpesh nuk i kushtojnë vëmendje dhimbjeve që shfaqen në fund të ditë dhe mbrapa qafës së mitrës. Përveç karrigeve të rehatshme të zyrave dhe kolltuqeve duhet të jenë dizajni i bukur mbase sepse ne kalojmë shumë kohë në zyrë dhe kemi objekte të bukura përkrah tij ndihmon gjendjen shpirtërore dhe ndikon pozitivisht te mysafirët tanë.

dyqanin tonë online kemi dashur t'ju ofrojmë shumë ide për karriget e zyrave ergonomike dhe dizajnin e bërë në Itali.
Do artikull ka formën dhe elegancën e tij. Ju do të gjeni karrige ergonomike me ose pa rrota dhe forma origjinale me një dizajn modern për dhomën tuaj të takimit ose për dhomën tuaj të pritjes.
Karriget e zyrave ergonomike janë të rregullueshme në lartësi dhe thellësi, ato përshtaten në mënyrë të përkryer me peshën dhe formën tuaj, duke ju dhënë menjëherë rehati dhe komoditet ideal për të vazhduar punën tuaj. Si gjithmonë, ne zgjedhim vetëm më të mirën për ju, duke u siguruar që t'ju ofrojmë produkte cilësore dhe të dizajnit me çmime me të vërtetë të përballueshme.

Nëse keni nevojë mund të na kontaktoni me chat ose me telefon, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të bëni blerjen tuaj në internet duke përgatitur një kuotë të personalizuar.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në