Gotë - Rrota Luksoze dhe Karafila të Bëra në Itali

105 Produkte
Viadurini Decor
lek 21.529,36 lek 33.559,88  - 36%
Viadurini Decor
lek 21.529,36 lek 33.559,88  - 36%
Viadurini Decor
lek 21.529,36 lek 33.559,88  - 36%
Viadurini Kitchen
lek 15.848,00 lek 20.831,65  - 24%
Viadurini Kitchen
lek 26.612,68 lek 39.968,85  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 26.612,68 lek 39.968,85  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 21.130,67 lek 31.695,99  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 19.735,25 lek 29.602,86  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 15.548,99 lek 23.323,47  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 14.153,55 lek 21.230,34  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 12.060,42 lek 18.140,47  - 34%
Viadurini Kitchen
lek 12.060,42 lek 18.140,47  - 34%
Viadurini Kitchen
lek 11.661,73 lek 17.542,44  - 34%
Viadurini Kitchen
lek 8.472,20 lek 12.758,13  - 34%
Viadurini Kitchen
lek 20.931,31 lek 28.905,15  - 28%
Viadurini Kitchen
lek 6.678,08 lek 8.671,55  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 14.651,92 lek 19.037,54  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 14.651,92 lek 19.037,54  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 8.870,89 lek 11.562,07  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 14.651,92 lek 19.037,54  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 7.076,78 lek 9.169,91  - 23%
Faqe 1 të 5

Gotë, gota dhe karafila prej kristali dhe qelqi të dekoruar për tryezën dhe shtëpinë

Për një tryezë të shkëlqyeshme dhe të këndshme së bashku me një set darke prej porcelani elegante, nuk mund të mungojnë syzet dhe gotat kristal. Versace Home mendoi edhe për këtë, duke krijuar një koleksion në të cilin kristali është protagonisti absolut.

Gota të mrekullueshme për ujë, verë të kuqe dhe të bardhë, flaut delikate për shampanjë me dekorime të arta në buzë dhe një kokë të vogël të Medusa në rrjedhin për të përgatitur tryezën për drekë ose darka. Por gjithashtu syze për darkën për të pirë një pije të gjatë, një uiski ose një çaj të nxehtë, të zbukuruar të gjithë me një brez të artë në qendër me ikonën e Medusa.

Zbuloni Koleksionin shkëlqyes të Crystal nënshkruar Versace Home dhe zgjidhni elemente që bashkohen më së miri me tryezën tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në