Varëse rrobash Moderne - Made in italy

  • Komente :
  • : 5,0
128 Produkte
Viadurini Decor
lek 35.312,07 lek 41.543,61  - 15%
Viadurini Decor
lek 58.253,68 lek 68.533,73  - 15%
Viadurini Decor
lek 58.253,68 lek 68.533,73  - 15%
Viadurini Decor
lek 30.723,76 lek 36.145,59  - 15%
Viadurini Living
lek 17.138,72 lek 20.163,21  - 15%
Viadurini Decor
lek 13.045,23 lek 15.347,32  - 15%
Viadurini Decor
lek 30.093,99 lek 35.404,69  - 15%
Viadurini Decor
lek 32.028,28 lek 37.680,33  - 15%
Viadurini Decor
lek 32.433,13 lek 38.156,62  - 15%
Viadurini Living
lek 11.650,73 lek 13.706,75  - 15%
Viadurini Living
lek 14.574,66 lek 17.146,67  - 15%
Viadurini Living
lek 17.138,72 lek 20.163,21  - 15%
Viadurini Living
lek 356.359,54 lek 419.246,52  - 15%
Viadurini Living
lek 17.138,72 lek 20.163,21  - 15%
Viadurini Living
lek 18.218,33 lek 21.433,33  - 15%
Viadurini Decor
lek 12.865,29 lek 15.135,63  - 15%
Viadurini Living
lek 7.692,18 lek 9.049,63  - 15%
Viadurini Living
lek 12.820,31 lek 15.082,72  - 15%
Faqe 1 të 6

Veshje rrobash pallto italiane dhe rafti pallto për të mobiluar shtëpinë tuaj në stilin më të mirë dhe modern.

Një pjesë e dobishme dhe funksionale e mobiljeve që përdoret për të varur xhaketa dhe pallto. Zakonisht ndodhet pranë hyrjes, por mund të vendoset edhe në dhoma. Prandaj është e rëndësishme që të jetë një mobilje e bukur dhe origjinale e dizajnit.

Në katalogun tonë online do të gjeni të dyja stendat e palltove design, perfekte për ata që disponojnë hapësirë të bollshme, dhe muri i montuar me grepin e pallto, zgjidhja më e mirë për ata që kanë një mur bosh afër hyrjes.
Fjalë kyçe për këtë kategori janë dizajni dhe funksionaliteti modern. Needdo nevojë juaj do të jetë e kënaqur, forma origjinale dhe elegante nga krahët e pallto që kujtojnë pemë të vogla. Dhe për ata që nuk duan të heqin dorë nga origjinaliteti, mund të gjeni stenda bashkëkohore pallto me format më ekstravagante të firmosura nga një markë e rëndësishme italiane.

Stafi i Viadurini bën një përzgjedhje të kujdesshme të produkteve që u ofrohen klientëve tanë. Kjo garanton një produkt gjithnjë me cilësi. Ne mbetemi në dispozicionin tuaj në rast dyshimi ose keni nevojë për ta bërë blerjen tuaj online shpejt dhe lehtë. Mund të na kontaktoni në adresën tonë të postës elektronike, në numrin e telefonit që gjeni në faqen e internetit ose në bisedën e duhur. Një ekip ekspertësh do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në