Shtretër Divan Skandinave - Bërë me Materiale me Cilësi të Lartë

11 Produkte

Sofat e dizajnit skandinave me stil nordik, të veshur me susta në pëlhurë të heqshme.

Shtretërit divan skandinave ofrojnë një stil nordik të pastër, të matur, elegant dhe të rafinuar, por në të njëjtën kohë "të ngrohtë" dhe "mikpritës".
Ky është stili skandinav dhe nordik: një kombinim i përsosur i estetikës dhe funksionalitetit.
Viadurini ju ofron shtretërit më të mirë të divanit skandinave të bëra nga Innovation, një kompani historike daneze në këtë sektor, shumë e dashur dhe e njohur nga dekoruesit skandinave.

Për një mjedis vizualisht më të madh dhe më të gjerë, shtrati i ndryshueshëm i divanit nga Innovation është një opsion perfekt, veçanërisht për ata në shtëpi që duan të maksimizojnë hapësirën pa hequr dorë nga kënaqësia e mikpritjes së miqve për natën. Zbuloni në Viadurini shitjen e këtyre mobiljeve të dhomës së ndenjes. Ju mund të zgjidhni produktin në ngjyrën që ju preferoni në mesin e bardhë, të zezë, bezhë, taupe, kafe, etj. Mbulesat janë bërë në pëlhurë me cilësi të lartë.

Mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit. Do të jetë kënaqësi për ne t'ju ndihmojmë të zgjidhni shtretërit divan skandinave që mund të jenë perfekte për ju!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë