26 Produkte
Viadurini Night Design
lek 132.026,02 lek 155.324,72  - 15%
Viadurini Night Design
lek 243.140,84 lek 286.048,04  - 15%
Viadurini Night Design
lek 182.644,98 lek 214.876,45  - 15%
Viadurini Night Design
lek 114.047,02 lek 134.172,96  - 15%
Viadurini Night Design
lek 102.549,73 lek 120.646,73  - 15%
Viadurini Night Design
lek 56.792,02 lek 66.814,14  - 15%
Viadurini Night Design
lek 68.675,14 lek 80.794,27  - 15%
Viadurini Night Design
lek 74.771,02 lek 87.965,90  - 15%
Viadurini Night Design
lek 56.869,18 lek 66.904,92  - 15%
Viadurini Night Design
lek 116.053,26 lek 136.533,24  - 15%
Viadurini Night Design
lek 69.678,25 lek 81.974,41  - 15%
Viadurini Night Design
lek 88.583,21 lek 104.215,53  - 15%
Viadurini Night Design
lek 62.810,73 lek 73.894,99  - 15%
Viadurini Night Design
lek 62.116,28 lek 73.077,97  - 15%
Viadurini Night Design
lek 105.327,59 lek 123.914,82  - 15%
Viadurini Night Design
lek 60.804,50 lek 71.534,70  - 15%
Viadurini Night Design
lek 88.351,71 lek 103.943,19  - 15%
Viadurini Night Design
lek 120.220,06 lek 141.435,37  - 15%
Viadurini Night Design
lek 90.589,44 lek 106.575,82  - 15%
Viadurini Night Design
lek 63.196,56 lek 74.348,89  - 15%
Viadurini Night Design
lek 61.344,64 lek 72.170,16  - 15%
Viadurini Night Design
lek 86.422,64 lek 101.673,69  - 15%
Viadurini Night Design
lek 54.554,29 lek 64.181,52  - 15%
Faqe 1 të 2

Krevat një piazza dhe gjysma hekuri i punuar për dhoma gjumi me një stil modern dhe klasik të dizajnit Made in Italy.

Viadurini Notte Collection ofron një linjë ekskluzive dhe unike të shtretërve të vegjël me hekur të farkëtuar.
Shtrati me dy dyshe është i dedikuar për ata që zgjedhin rehati.
Hekuri i farkëtuar ka karakteristikën e mrekullueshme të marrjes së çdo forme, madje edhe më të rafinuar dhe romantike.

Origjinaliteti dhe cilësia e lartë janë të garantuara nga marka sepse produktet janë punuar me dorë nga artizanë të aftë, të kujdesur për çdo detaj dhe janë prodhuar të gjitha në Itali.
Ekzistojnë shumë aspekte të personalizueshme siç është ngjyra në të cilën ju mund të zgjidhni nga nuanca më të lehta deri tek ato më intensive, si kafe, gri dhe e zezë, për të përmbushur pritjet e të gjithë klientëve.
Gjithashtu për ata që duan të ëndërrojnë dhe duan një dhomë gjumi princeshe në stilin perfekt Shabby Chic mund të zgjedhin padyshim një shtrat të tendës së hekurt të punuar.

Zgjidhni shtratin me stilin që i përshtatet më së miri shijeve tuaja dhe nëse keni nevojë për informacione ose sqarime të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni në adresën tonë të postës elektronike ose numrin tonë të telefonit. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'i përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë në blerjen tuaj në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në