Aksesore Zyre - Bërë Prej Lëkure në Itali

Aksesorë zyrash prej lëkure nga mjeshtra italianë. Ngjyra e personalizueshme. Aksesorë tavoline zyre si jastëkë tavoline, mbajtëse stilolapsash dhe kosha letre të mbeturinave të prodhuara në Itali me materiale të cilësisë së lartë.
25 Produkte
Faqe 1 të 2

Aksesorë prej zyre lëkure të dobishëm për të pasur një tavolinë të kujdesshëm dhe të organizuar gjithmonë: shporta dhe tavolina.

Materiali i zgjedhur për t'i bërë ato është lëkure.

Në fakt, një aksesor në lëkurë të punuar me dorë i jep mjedisit elegancë dhe vëmendje deri në detaje.
Lëkura është një material i rafinuar dhe jashtëzakonisht rezistent me kalimin e kohës. E përkryer si një material për aksesorët tanë të prodhuar plotësisht në Itali.
Në mesin e propozimeve tona mund të gjeni shporta të bukura të rrumbullakëta dhe katrore, që tavolina juaj të jetë e lirë nga kutitë e zeza, ose tavolinat dhe pads e miut.

Shtë detaji që e bëjnë ndryshimin dhe Viadurini Leather e di atë. Në fakt, ajo ofron pajisje të lezetshme për zyra ideale për ambiente retro, të cilësisë së mirë dhe klasike.
Kontaktoni me ne për të zbuluar ofertat tona më të mira!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në