Shandan Antik dhe Modern i Bërë nga Kristali, Qelqi, Druri dhe Hekuri - Prodhuar në Itali

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
Mbajtëse qirinjsh prej mermeri dhe kristali nga mjeshtra të aftë italianë. Elegancë dhe rafinim i përjetshëm. Shandanët me forma origjinale të dizajnit mo...
Lexoni të gjitha
37 Produkte
Viadurini Decor
lek 22.222,97 lek 26.144,67  - 15%
Viadurini Living
lek 27.392,89 lek 32.226,93  - 15%
Viadurini Living
lek 49.075,72 lek 57.736,13  - 15%
Viadurini Decor
lek 13.580,71 lek 15.977,29  - 15%
Viadurini Decor
lek 10.802,83 lek 12.709,21  - 15%
Viadurini Living
lek 32.177,00 lek 37.855,30  - 15%
Viadurini Decor
lek 13.657,87 lek 16.068,08  - 15%
Viadurini Decor
lek 26.775,59 lek 31.500,69  - 15%
Viadurini Decor
lek 18.596,31 lek 21.878,00  - 15%
Viadurini Decor
lek 13.889,36 lek 16.340,42  - 15%
Viadurini Decor
lek 13.349,21 lek 15.704,96  - 15%
Viadurini Decor
lek 15.201,12 lek 17.883,68  - 15%
Viadurini Decor
lek 31.482,53 lek 37.038,27  - 15%
Viadurini Decor
lek 18.364,81 lek 21.605,66  - 15%
Viadurini Decor
lek 17.053,04 lek 20.062,39  - 15%
Faqe 1 të 2
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në