Shportë për Lavanderi - Bërë Prej Lëkure dhe Druri

14 Produkte
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 29.802,22 lek 38.772,78  - 23%

Shporta lavanderi në bambu dhe pëlhurë ose lëkurë për banjo me dizajn të prodhuar në Itali.

Ndër propozimet tona më të mira janë shportat prej druri të rrobave të bëra prej bambuje dhe pëlhurekoleksionin e ri Viadurini , perfekte për ata që e duan stilin e thjeshtë dhe fshatar.
Ose përndryshe, për ata që e duan dizajnin modern me material më rezistent, ne ofrojmë  shporta lëkure për mbathje . Ato janë bërë sipas modelit me bazë të rrumbullakët ose katrore. Zgjidhni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja dhe ngjyrën që përputhet më së miri me stilin e banjës tuaj .

Në rast dyshimi ose nevoje, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni përmes numrit të telefonit në faqen tonë të internetit ose duke shkruar një email ose një mesazh në dhomën e bisedës.
Stafi ynë miqësor do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes dhe t'u përgjigjet pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në