Tavolina e Konzolës së Dhomës së Ndenjes - Luksoze Italiane

Tavolina e konsolës së hyrjes për të mobiluar hyrjen e shtëpisë tuaj me një dizajn të rafinuar italian. Një tavolinë konzole funksionale me vëmendje në çdo detaj, p&eu...

...
Lexoni të gjitha
122 Produkte
Viadurini Living
lek 26.426,84 lek 33.033,56  - 20%
Viadurini Living
lek 40.266,35 lek 50.332,93  - 20%
Viadurini Living
lek 34.071,52 lek 42.589,40  - 20%
Viadurini Living
lek 70.449,62 lek 88.062,03  - 20%
Viadurini Classic
lek 29.853,77 lek 37.317,21  - 20%
Viadurini Classic
lek 43.890,97 lek 54.863,71  - 20%
Viadurini Classic
lek 36.575,81 lek 45.719,76  - 20%
Viadurini Classic
lek 78.423,80 lek 98.029,76  - 20%
Viadurini Classic
lek 26.756,36 lek 33.445,45  - 20%
Viadurini Classic
lek 37.696,15 lek 47.120,19  - 20%
Viadurini Classic
lek 131.211,60 lek 164.014,50  - 20%
Viadurini Classic
lek 135.429,35 lek 169.286,69  - 20%
Viadurini Classic
lek 103.796,22 lek 129.745,27  - 20%
Viadurini Classic
lek 123.632,83 lek 154.541,03  - 20%
Viadurini Classic
lek 111.045,47 lek 138.806,84  - 20%
Viadurini Classic
lek 100.435,19 lek 125.543,99  - 20%
Viadurini Living
lek 38.618,78 lek 48.273,48  - 20%
Viadurini Living
lek 55.753,40 lek 69.691,74  - 20%
Faqe 1 të 6

Eleganca dhe funksionaliteti i tavolinave të konsolës së hyrjes

Zgjedhja jonë e tavolinave të konsolës bashkon elegancën dhe funksionalitetin e dizajnit italian.

Çdo tavolinë konsol, qoftë në një stil modern apo klasik, mishëron luksin dhe mjeshtërinë, duke e shndërruar çdo hyrje në një shprehje delikate artistike.

Për një eksplorim të këtyre pjesëve unike, koleksioni i tavolinave të konsolës ofron një diversitet magjepsës.

Konzola hyrëse e dizajnuar italiane: barok, klasik dhe modern.

Një mobilie e aftë për të revolucionarizuar dizajnin e një hyrje apo një muri bosh, me stil. Konsola mund të zbukurohet edhe me një pjesë të mobiljeve si një pasqyrë ose një pikturë moderne.

Gama jonë përfshin konzolla hyrësestilit barok me përfundime ari dhe argjendi për t'i dhënë dhomës tuaj të jetesës një ndjesi retro.

Konzolat hyrëse me dizajn klasik në dru natyral ose dru të lyer në të bardhë dhe gri.

Gjithashtu për ata që duan një dizajn origjinal dhe unik, tavolinat e konsolave të bëra me bazë guri të skalitur Vicenza dhe majë xhami transparente, pa harruar konzolat e hyrjes në alumin dhe kristal për një zgjidhje të stilit industrial.

Konzolat moderne të hyrjes: Avant-garda e dizajnit italian

Moderniteti është tema e koleksionit tonë të konzollave moderne të hyrjes. Këto pjesë përmbajnë linja të pastra, materiale inovative dhe dizajne avangarde. Ato mishërojnë një vizion bashkëkohor të luksit, ku funksionaliteti takohet me estetikën.

Qoftë për një sallë hyrëse minimaliste apo për një hapësirë jetese dinamike, këto tastierë shtojnë një prekje të modernitetit elegant. Dizajni i tyre i thjeshtë por i guximshëm e bën çdo tastierë një deklaratë të artit modern, në harmoni të përsosur me tendencat aktuale në orenditë luksoze.

Konzolat klasike të hyrjes: Përsosja dhe Tradita

Konzolat klasike të hyrjes në koleksionin tonë janë kryevepra të rafinimit, duke ofruar harmoni të përsosur midis sharmit tradicional dhe sofistikimit.

Çdo tastierë është një dëshmi e mjeshtërisë së përsosmërisë, ideale për të pasuruar hapësirat me një prekje madhështie dhe sharmi klasike. Të përjetshme dhe plot karakter, këto pjesë përzihen në mënyrë harmonike në ambientet e brendshme ku dominon stili klasik, duke shtuar një notë fisnikërie dhe autenticiteti.

Konzolat e hyrjes prej druri: Thelbi i Natyrës

Konzolat tona të hyrjes prej druri kombinojnë ngrohtësinë natyrale të drurit me dizajne të sofistikuara. Ata shtojnë një prekje organike dhe të gjallë, perfekte për ambientet e brendshme që kërkojnë një ekuilibër midis natyrës dhe modernitetit.

Konzolat e hyrjes prej xhami: transparente dhe moderne

Konzolat e hyrjes prej xhami në koleksionin tonë kombinojnë transparencën dhe modernitetin. Dizajni i tyre elegant shton dritë dhe ajrosje, ideale për hapësira bashkëkohore dhe të ajrosura.

Konzolat e hyrjes me sirtarë: Funksionaliteti dhe stili

Konzolat tona të hyrjes me sirtarë kombinojnë funksionalitetin dhe stilin. Ato ofrojnë hapësirë praktike por elegante magazinimi, perfekte për hyrje të rregullta por me stil. Dizajni i tyre inkorporon me zgjuarsi prakticitetin pa sakrifikuar estetikën.

Konzolat hyrëse të zgjerueshme: Shkathtësi dhe inovacion

Tavolinat e konsolës së zgjeruar në koleksionin tonë kombinojnë shkathtësinë dhe inovacionin. Perfekte për t'u përshtatur në hapësira të ndryshme, ato ofrojnë një zgjidhje fleksibël dhe elegante për hyrje dinamike, multifunksionale.

Konzolat e vogla hyrëse: bukuri kompakte dhe elegante

Konzolat e vogla hyrëse në koleksionin tonë shtojnë një bukuri kompakte dhe elegante. Të dizajnuara për hapësira më të vogla, ato mishërojnë një bukuri delikate, funksionale, ideale për t'u pritur me stil në hyrje më intime.

Zbuloni katalogun e plotë në internet dhe na kontaktoni për çdo sqarim apo informacion që ju nevojitet. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju udhëheqë gjatë procesit të blerjes dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni pjesën e mobiljeve që është e përshtatshme për shtëpinë tuaj.  

Tavolina Konsollë

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë