Stoolet e Kuzhinës Vintage - Vende Ideale për Relaksim dhe Komoditet

Karrige kuzhine e cilësisë së mirë për të krijuar një atmosferë të së kaluarës në shtëpinë tuaj. Karrige industriale e bërë nga druri dhe metali për një prekje të cilësisë së mirë edhe në kuzhinë.
13 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 44.254,79 lek 50.190,31  - 12%
Viadurini Living
lek 67.279,24 lek 94.190,94  - 29%
Viadurini Living
lek 35.184,56 lek 45.749,88  - 23%
Viadurini Living
lek 26.413,33 lek 36.878,99  - 28%
Viadurini Living
lek 28.107,77 lek 39.171,46  - 28%
Viadurini Living
lek 28.107,77 lek 39.171,46  - 28%
Viadurini Living
lek 69.073,36 lek 91.898,46  - 25%
Viadurini Living
lek 48.241,71 lek 68.774,34  - 30%
Viadurini Living
lek 20.632,30 lek 28.905,15  - 29%

Stoolet e cilësisë së mirë të kuzhinës, për të rikrijuar vitet e 50-ta, 60-ta, 70-ta dhe 80-ta, stili i dizajnit industrial ose fshatar i viteve të kaluara.

A doni të rikrijoni kuzhinat klasike ose dhomat e jetesës të viteve 50 - 80? Kjo pjesë është për ju... stools kanë qenë gjithmonë kulmi i një kuzhine dhe dhomë të gjallë, ju mund të drekoni të qetë të ulur në një stool në dru, metal, pëlhurë ose lëkurë, rregulloni atë në lartësinë që dëshironi dhe pasi të keni përfunduar ju mund ta mbyllni atë dhe ta grumbulloni së bashku me të tjerët.

Ideale për rikrijimin e asaj atmosfere aperitiv në dhomën e ndenjes gjatë shikimit të televizorit, komoditetin dhe relaksin e bërë në Itali me një çmim të favorshëm.

Ju mund të kontaktoni shërbimin tonë Help Desk për të personalizuar porosinë tuaj dhe t'ju ndjekim hap pas hapi me këshilla dhe zgjidhje që kënaqin blerjen tuaj dhe përvojën tuaj në faqen tonë të tregtisë elektronike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në