Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool me dizajn modern Uluni, me detaje polipropileni

Kod: SIT-SGAB
lek 17.017,28 lek 22.422,77 -24%
- +
Koha e dërgimit
7/12 ditë pune
Viadurini Living
Stool vidhos me dizajn modern Uluni, me detaje polipropileni.
Stool modern i bërë nga druri i ahut i ngurtë me detaje të zeza polipropileni.
Ky stool modern është jashtëzakonisht i rehatshëm dhe do të duket i mirë kudo.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies