Stoolet e Barit Vintage - Relaksohuni dhe Rehatia për një Vendas në Itali

Stola me bar të cilësisë së mirë për të rikrijuar një atmosferë të viteve 1950 në pijetoren tuaj. Prodhuar me materiale të cilësisë së lart&e...
Lexoni të gjitha
17 Produkte
Viadurini Living
lek 13.019,65 lek 15.317,23  - 15%
Viadurini Living
lek 15.087,46 lek 17.749,96  - 15%
Viadurini Living
lek 32.855,44 lek 38.653,46  - 15%
Viadurini Living
lek 28.336,86 lek 33.337,49  - 15%
Viadurini Living
lek 30.557,86 lek 35.950,43  - 15%
Viadurini Living
lek 32.855,44 lek 38.653,46  - 15%
Viadurini Living
lek 31.400,31 lek 36.941,54  - 15%
Viadurini Living
lek 38.675,98 lek 45.501,16  - 15%
Viadurini Living
lek 42.275,54 lek 49.735,92  - 15%
Viadurini Living
lek 14.857,70 lek 17.479,66  - 15%
Viadurini Living
lek 17.078,71 lek 20.092,59  - 15%
Viadurini Living
lek 34.923,27 lek 41.086,20  - 15%
Viadurini Living
lek 32.549,10 lek 38.293,06  - 15%
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në