Llamba Varëse për Ndriçimin e Shtëpisë - Made in Italy

  • Komente :
  • : 4,8
465 Produkte
Viadurini Lighting
lek 46.547,27 lek 65.186,11  - 29%
Il Fanale
lek 215.293,57 lek 279.881,64  - 23%
Viadurini Bathroom
lek 78.043,92 lek 88.539,49  - 12%
Viadurini Lighting
lek 63.292,32 lek 93.692,57  - 32%
Viadurini Lighting
lek 63.292,32 lek 93.692,57  - 32%
Viadurini Lighting
lek 63.292,32 lek 93.692,57  - 32%
Viadurini Lighting
lek 63.292,32 lek 93.692,57  - 32%
Viadurini Lighting
lek 39.968,85 lek 59.106,06  - 32%
Faqe 1 të 10

Llamba pezullimi për ndriçimin e dizajnit dhe stilin modern, elegancë të cilësisë së mirë dhe të shkathët për shtëpinë tuaj të bërë në Itali.

Llambat varëse, të cilave iu është kushtuar kjo kategori, janë një pjesë e rëndësishme e mobiljeve, veçanërisht për dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe dhomën e gjumit.
Nëse keni hapësira të mëdha, mënyra më e mirë për t'i përmirësuar ato është të zgjidhni t'i plotësoni ato me një llambadar të madh. Për ta bërë këtë, krijimet e Adriani & Rossi, Viadurini Lighting ose Selene janë thjesht të përsosura: llamba të bëra në Itali.

Llamba varëse të bëra me forma më të larmishme: të rrumbullakëta, drejtkëndëshe, qershi ose cilindra me një diametër pak a shumë të madh. Wishdo dëshirë juaj do të plotësohet.
Dhe zgjedhja e gjerë e produkteve nuk ka të bëjë vetëm me format, por edhe materialet e përdorura.
Për ata që kanë një shtëpi të zbukuruar në një stil modern, dritat varëse prej pëlhure të bëra me ngjyrë dhe inde origjinale mund të jenë perfekte.
Për ata që e duan qelqin dhe elegancën e tij, do të gjeni llambadarët në gotë transparente për të rifilluar stilin e vintage të dritave të varura me të varur nga e kaluara ose xhami në formën e balonave me ngjyra të këndshme. Gjithashtu për të qëndruar në stilin klasik mos harroni të shikoni dritat e varëse prej hekuri dhe bronzi, dizajn të thjeshtë me dekorim natyral me gjethe për të dhënë një prekje të hollësisë në stilin minimal.

Zbuloni të gjithë koleksionin në shitje në faqen tonë të internetit dhe nëse keni nevojë për informacione ose sqarime të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet përmes bisedës sonë, postave elektronike, ose përmes telefonit për t'ju ndihmuar në procesin e blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në